banner851

banner955

“HALKIMIZ İÇİN GÜVENİLİR HABER KAYNAĞI OLMA BAŞARISINI ELDE ETTİ”

28 yıl önce Türkiye’nin ilk yerel televizyonlarından biri olarak yayın hayatına başlayan ve kısa sürede Düzce basınının amiral gemisi olan Öncü TV, başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakarak, 28. kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyor. Bu mutluluğa ortak olan Düzce Valisi Cevdet Atay, Öncü TV’nin kuruluş yıldönümü ile ilgili mesaj yayımladı.

Düzce 21.02.2022, 15:46
405
“HALKIMIZ İÇİN GÜVENİLİR HABER KAYNAĞI OLMA BAŞARISINI ELDE ETTİ”
banner1032

1994 yılının 21 Şubat'ında Türkiye’nin ilk yerel televizyonlarından bir olarak Çamköy'de bir villada kurulan ve çeyrek asrı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Öncü Televizyonu, 28. Yıldönümünü kutluyor.

Başarılarla dolu 27 yılı geride bırakan ve 28 yılına merhaba diyen Öncü TV’nin kuruluş yıldönümünü yayımladığı mesajla kutlayan Düzce Valisi Cevdet Atay, “21 Şubat 1994 tarihinde, şehrimizin ilk yerel televizyonu olarak yayın hayatına başlayan Öncü TV doğru, tarafsız ve hızlı habercilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren, halkımız için güvenilir haber kaynağı olma başarısını elde etmiştir. Toplumun doğru ve tarafsız, biçimde bilgilendirilmesine, haber almasına katkı sağlayan, Öncü TV’nin kuruluş yıldönümü vesilesiyle başta şahsınız olmak üzere, tüm çalışanlarınıza sağlık ve başarılar dilerim” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu