banner851

banner614

HASBİHAL ETTİLER

banner619

Düzce'de sadece AK Parti organizasyonlarında bir arada görmeye alışkın olunan mevcut ve eski belediye başkanları sürpriz bir şekilde Akçakoca'da toplandı. Uzun süredir ortalarda görülmeyen Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş dahil bir çok başkanın hazır bulunduğu yemekte, sadece sohbet edilmedi, Düzce'nin sorun ve ihtiyaçları da masaya yatırıldı. Tecrübeli Başkan Keleş, görevdeki isimlere önemli tavsiyelerde bulunarak, 'Aktif görevde olmasak da Düzce'miz için el ele vermeye, şehrimizi en iyi noktalara taşımaya hazırız.' dedi.

banner846
Düzce 04.10.2019, 14:51 04.10.2019, 15:37
3473
banner844

AK Partili eski-yeni belediye başkanları Akçakoca'nın ünlü balık restorantı Hamsi'de buluştu. Akçakoca eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici tarafından organize edilen yemeğe, Düzce eski Belediye Başkanları Mehmet Keleş ve Dursun Ay, Cumayeri eski Belediye Başkanı Recep Tuna, Gümüşova eski Belediye Başkanı Ahmet Azap, Gölyaka eski Belediye Başkanı Bekir Akbulut, Kaynaşlı eski Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Yığılca eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ile görevdeki başkanlar olan Yakup Demircan, Osman Kılıç ve İbrahim Ercan katılırken, gözler sadece Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz'u aradı. Başkan Yavuz'un önceden planlanan bir program nedeniyle katılamadığı yemekte, hasret gideren AK Partili başkanlar, Düzce'ye dair bir çok konu başlığı hakkında da istişarelerde bulundu.

Keleş tecrübelerini paylaştı

İkinci döneminin bitmesine 1.5 yıl kala görevinden istifa eden Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, deneyimli bir yerel yönetici olarak tecrübelerini paylaştı. Düzce'nin giderek geliştiğini ve bu gelişmenin devam etmesi için üzerlerine düşen her görevi yerine getirmeye hazır olduklarının altını çizen Keleş, "Hizmet için aktif görevde olmaya gerek yok. Biz memleketimizin en iyi noktalara gelmesi için dün olduğu gibi bugün de yarın da el ele vermeye hazırız." dedi.

MHP'li başkanlar da davet edilecek

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen yemekte, bu organizasyonu tekrarlama kararı alan başkanlar, ayrıca bu buluşmalara MHP'li başkanları da davet etme konusunda hemfikir oldu. Cumhur İttifakı ruhunun her ortamda sağlanması gerekliliğine işaret eden eski-yeni başkanlar, düzenli olarak her ay bir araya gelip Düzce ile ilgili birçok konuda istişarelerde bulunmanın şehre de fayda sağlayacağına dikkat çekti. 

Öte yandan sadece bir önceki dönemde görev alan başkanlarla sınırlı tutulan istişare buluşması önümüzdeki ay MHP'li başkanların da katılımıyla gerçekleşecek.

Yorumlar (20)
Aydin eker 2 yıl önce
Mehmet keles-i n olduğu hicbir oluşumla olmaz .asla.yalan dolan vs.vs.ben bedel ödedim.sayesinde
Hasan can 2 yıl önce
Davutoğlu mu topladı sizi
Esnaf 2 yıl önce
Bütün kızlar toplandık toplandık toplandık sorduk neden yıprandık yıprandık AK FİLOZOFLAR TOPLANMIŞ YİNE BUNLARIN HEPSİ BİR ARAYA GELDİYSE BU SEFER AĞAR SEVİCEKLER BİZİ....
Ali 2 yıl önce
Yeni gelenlerin yandaşları eleştirmiş durmuş o zaman yapılan projelerle kaldı düzce hatırlatırım
Ahmet 2 yıl önce
Mehmet keleşin dümeni kendini gündemde tutmak istiyor ama nafile halk seni sevmiyor keleş anla artık
Ali 2 yıl önce
Keleşi mumla arıyorlar merak etme sen
Kenan Bayrak 2 yıl önce
Gitmeyi tercih edenlerin ardından el sallayın ki,artık sadece bir EL olduklarını daha iyi görsünler.
Burak Silifke 2 yıl önce
Parçaları kaybolmuş puzzle gibisiniz. Kiminizin aklı kiminizin ruhu
Muhittin Azmimilli 2 yıl önce
‎50 kuruşluk çikolatanın verdiği mutluluğu veremeyen insanlar var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın