banner851

banner955

HASTA ÇOCUKLAR UNUTULMADI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde tedavi gören çocuklara yönelik özel bir kutlama etkinliği düzenlendi. Hastane yönetimince organize edilen ve hasta çocukların yüzünü güldüren etkinliğe katılan Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve Başhekim Volkan Temi, çocukları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Düzce 25.04.2022, 09:47 26.04.2022, 14:22
628
HASTA ÇOCUKLAR UNUTULMADI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda devlet hastanesinde yatan çocuklar unutulmadı. Hasta çocukların bayram kutlamalarından mahrum kalmaması için çocuk servisi içerisindeki oyun parkurunda etkinlik gerçekleştirildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe katılan İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na hastanemizde giren minik çocuklarımız ile birlikte kutluyoruz. Bayram dolayısı ile meydanlara inemeyen çocuklarımızı hastanemizde oluşturmuş olduğumuz etkinlik alanında 23 Nisan’ı hep beraber kutlayalım birlikte vakit geçirelim, günün anlam ve önemini birlikte yaşatalım yaşayalım istedik.

Çocuklarımız hastalıklarından dolayı burada. Kimisinin kolunda serum takılı, kimisi farklı gerekçelerle hastanemizde yatıyor. Ben bu vesile ile hastanemizde yatan tüm çocuklarımızın, ülkemizdeki çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum ve hepimize iyi bayramlar diliyorum” dedi.

Etkinliğe Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Volkan Temi ve sağlık yöneticileri de katıldı.

Yorumlar (2)
halk 2 8 ay önce
Cocuk polikliniginde randevusuz hasta bakiyolar, uzun zamandir gitmedin herhlade
halk 8 ay önce
BAYRAMI FALAN BIRAK Bİ BRANŞDAN 4 VEYA 5 DR VAR RANDEVUSUZ HASTA BAKILMIYOR..BU NEDİR YAA...LAFA GELİNCE PARA YOK..TABİ TABİ HEPSİNİN ALTIND KOCA KOCA JEEPLER.VİLLALARDA OTURMALAR.SONRA PARA YOK.HALKA GELİNCE SIRA YOK..
Yeni Sayımız