banner851

banner955

HASTALARI TEK TEK ZİYARET ETTİ…

Düzce’de meydana gelen deprem felaketinin hemen ardından Düzce’ye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, depremde yaralanan ve tedavileri devam eden hastaları unutmadı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Bakan Soylu, depremde yaralanan hastaları tek tek ziyaret ederek, ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu.

Düzce 25.11.2022, 18:00
1553
HASTALARI TEK TEK ZİYARET ETTİ…

Düzce’de meydana gelen ve merkez üssü Gölyaka ilçesi olan deprem felaketinin yaraları sarılıyor. Deprem sırasında çeşitli yerlerinden yaralanan hastaların Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavileri devam ediyor.

Depremin hemen ardından Düzce’ye gelen ve kentteki incelemelerine devam eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Düzce Valisi Cevdet Atay ile birlikte Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavileri devam eden depremzedeleri ziyaret ederek, sağlık durumları hakkında İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’dan bilgi aldı.

Depremzedelere tek tek geçmiş olsun temennisinde bulunan Bakan Soylu, buradan da Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne geçti.

Her iki hastanede de tedavi gören yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız