banner851

banner955

HAVA SICAKLIKLARI HIZLA DÜŞECEK

Bugün öğleden sonraya kadar etkisini gösterecek fırtınanın ardından hava sıcaklıkları hızla düşecek. Hava sıcaklıklarında birkaç saat içinde 10 dereceye yakın düşüş yaşanacak, birçok şehirde kar yağışı görülecek. Hızlı sıcaklık düşüşüyle birlikte Düzce’nin yüksek kesimlerinde kar taneleri kendini gösterecek.

Düzce 30.11.2021, 17:15
9399
HAVA SICAKLIKLARI HIZLA DÜŞECEK

Düzce son iki gündür fırtınayla mücadele ediyor. Kuvvetli rüzgâr çatıları uçurup, ağaçları devirirken hayatı olumsuz yönde etkiliyor.  Meteoroloji tarafından yayınlanan verilere göre rüzgârın ardından dondurucu soğuklar geliyor.

BİRKAÇ SAAT İÇİNDE SOĞUYACAK

Tahminlere göre öğlen saatlerinden sonra etkisini kaybedecek olan rüzgârın ardından Düzce ve çevresi yeni bir hava sistemi etkili olacak. Meteorolojinin tahminlerine göre hızla düşen sıcaklıklarla birlikte Düzce’nin yüksek kesimlerde kar yağışı görülecek.

YEREL YAĞIŞLAR ETKİSİNİ SÜRDÜRECEK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Düzce ve Batı Karadeniz bölgesinde yağışlar devam edecek.

Yağışların yağmur ve sağanak yer yer gök gürültülü sağanak, akşam saatlerinden sonra ise Düzce’nin yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili olması ön görülüyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız