banner614

HAYAT DEVAM EDİYOR…

banner619

Koronavirüs salgını nedeniyle Düzceli vatandaşların çoğu günlerinde evlerinde geçirirken, bir yandan salgınla mücadele eden Düzce Belediyesi diğer yandan da kavşak ve refüjlerde bahar hazırlığına başladı.

banner846
Düzce 10.04.2020, 14:42
3178
HAYAT DEVAM EDİYOR…
banner844

Düzce'yi bahar aylarında rengârenk bir görünüme kavuşturmaya hazırlanan Düzce Belediyesi, kavşak, refüj ve yeşil alanlardaki bakım ve peyzaj çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte park ve yeşil alanlar için planlanan bakım ve onarım çalışmalarına başladı.

Şehrin çeşitli noktalarındaki park, refüj, kavşak ve yeşil alanlardaki gül ve bitki budama işlemlerini sürdüren belediye ekipleri, otomatik sulama sistemi bulunmayan veya arızalanan yeşil alanlarda da hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor.

Ana arterlerdeki refüjlerde bulunan ve kış mevsiminde yıpranan koruma çitlerinin de bakımını yaparak boyama işlemlerini gerçekleştiren belediye ekipleri bu çalışmalarının ardından çiçek ve süs bitkisi dikimlerine başlayarak Düzce'yi rengârenk bir görünüme kavuşturacak.

Yorumlar (4)
Alpay yardım 1 yıl önce
Syn düzce belediye Başkanımı en işten sevgi ve saygılarımla slm lar başarılarının devamını diliyorum
emine çetin 1 yıl önce
benim memleketim zaten çok güzel kucak dolusu selamlar
Vatandaş 1 yıl önce
Herkes evde iken yolları da asfaltlasalar keşke.
Düzceli Vatandaş 1 yıl önce
Bahar geliyorda gelmesine virüs var gezip dolaşamıyoruz
17°
kapalı