banner851

banner614

"HAYDİ DÜZCE BAYRAK AS"

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü sosyal medyadan önemli bir çağrıda bulundu. Başkan Özlü, Suriye'de sınır ötesi operasyonu yürüten askerlere moral için tüm Düzceliler'i Türk Bayraklarını asmaya çağırdı.

banner846
Düzce 10.10.2019, 17:45 10.10.2019, 17:47
1808
"HAYDİ DÜZCE BAYRAK AS"
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin kuzeyinde terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı ve operasyonlar hakkında yayımladığı mesajın ardından sosyal medya üzerinden önemli bir çağrıda bulundu. Yalnızca Düzce'ye değil, tüm Türkiye'ye de öncülük edecek çağrısında Başkan Özlü, Türk askerinin önünde hiçbir kuvvetin duramayacağına dikkat çekerek moral ve motivasyonlarına destek olmak için "Haydi gelin! Göz bebeğimiz Mehmetçiğimize sevgimiz, vatanımıza olan aşkımız için her yeri Türk bayrakları ile donatalım." şeklinde paylaşımda bulundu.

#DüzceBayrakAs başlığını da paylaşımına ekleyen Özlü, aynı başlık altına paylaşımda bulunarak Düzcelilerin Mehmetçiğe destek olmasını istedi.

Yorumlar (8)
Suriyeli rahat edecek diy 2 yıl önce
Baskan orada aksama kadar yatan suroyelileri ordan kaldir.Bu saatten sonra iyice sinirlerimizi zplatmaya basladilar.
Baskan 2 yıl önce
Zaten kend ulkemizdeyiz bize cambaza bak deyip
Aslanlar 2 yıl önce
Ülkede beka mesele olunca siyaset biter vatanseverlik başlar... Vurduğunuz yer titresin Allah’ın aslanları.
Laz 2 yıl önce
Bayrak da dagitsaydiniz iyiydi he
Gokhan 2 yıl önce
Baskan yediniz memleketi be yetr artik bunun obur dunyasida var yapilani yikmayin be allhiniz varsa
Kuzuluk 2 yıl önce
Lale çakır neyi işini iyiyapar belli belediyeye açtığı yaralardan birde yandaş elamanı var afc isyapıci kenan abisi beytullah beyi iyi iyi
nazan 2 yıl önce
Bizim bayrağımız hep asılı başkan sen önce belediyeyi düzelt.
Adore81 2 yıl önce
Dileğinize uyupta Bayrak koymuyorum nezaman dalgalandıracağımı ben biliyor Atatürk'n Ülkemize kazandırdıklarının yıldönümleride yapıyorum bunu Çünkü,her harekatta ülkemiz mültecilerle doluyor yabancı biz oluyoruz yeter artık onlar savaşsın.