banner851

banner614

HAYIRSEVER VATANDAŞ TARAFINDAN YAPTIRILMIŞTI

banner619

Hayırsever bir vatandaş tarafından, Konuralp Çiftepınarlar ve Terzialiler mahallelerine bölgenin tarihi dokusuna uygun olarak inşa edilen muhtarlık binaları, Kocaeli Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü’ne yapılan şikayet üzerine daha hizmete girmeden alınan kararla yıkıldı.

banner846
Düzce 11.02.2021, 11:58
4048
HAYIRSEVER VATANDAŞ TARAFINDAN YAPTIRILMIŞTI
banner844

Hayırsever bir vatandaşın girişimleriyle, Konuralp Çiftepınarlar ve Terzialiler mahalleleri halkına hizmet vermek için, Düzce Belediyesi’nin eski bilet gişesinin olduğu alana muhtarlık binaları inşa edilmişti.

Konuralp’in tarihi dokusunu yansıtmak amacıyla ahşap ağırlıklı, yan yana inşa edilen muhtarlık binaları için, yapılan şikayet üzerine Kocaeli Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü tarafından yıkım kararı alındı.

Alınan yıkım kararının ardından, ekipler vakit kaybetmeden muhtarlık binalarının yıkımını dün akşam saatlerinde gerçekleştirdi.

Yıkım kararının ardından, muhtarlık binalarının inşası ve yıkılmasıyla Düzce Belediyesi’nin hiçbir ilgisinin olmadığı öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (8)
İSMAİL 6 ay önce
MUHTAR BELEDİYEDE OTURUYOR ZATEN MUHTARLIĞA GEREK YOK
SALİM 6 ay önce
İyi olmuş .Burası dağ başı değil.. BEN YAPTIM OLDU ile olmuyor bu işler..
Tarihi dokuya uygunmuş ...Hangi tarihten bahsediyoruz. Sarı renk de neyin nesi...
adamın teki 6 ay önce
Dünkü haberinizde Düzce belediyesi yaptı dediniz. Sizin hangi haberinize inanalım, o haber aynen duruyor. Medya bitmiş düzcede.
Cafer 6 ay önce
Sahipsiz Memleket olunca tabiki bu durumda şaşırılacak birşey yok Düzce ölmüş ağlayanı yok...
Yamalı Pantalon 6 ay önce
Allah islah etsin.
Murat 6 ay önce
Yazıklar olsun utanıyorum KONURALP Li Olmaktan artık bir müze müdürü bir kendini beğenmiş öğretim üyesi Konuralp’e kan kusturuyor yazıklar olsun biz konu rehberleri Konuralp’i mah ettik şimdi de bitmesine göz yumuyoruz
düzceli 6 ay önce
kocaeli ne alaka? kim şikayet etmiş neyine etmiş. yapılmış birşeyi niye yıkıyorsunuz taşıyın bari bizim bahçeye.
DÜZCELİ 6 ay önce
komedi gibi bir yerde yaşıyoruz