banner851

banner614

HEDEF: 100 KM’NİN ÜZERİNDE ASFALT DÖKMEK

banner619

17-18 Temmuz 2019 tarihlerinde Düzce’de yaşanan sel felaketinin yollarda açtığı tahribat gideriliyor. İl Özel tarafındaN kış mevsiminde yapımına ara verilen asfalt çalışmaları, bahar döneminde yeniden başladı. 2020 yılı için hedef il genelinde 100 kilometrenin üzerinde asfaltlama yapmak.

banner846
Düzce 28.04.2020, 12:37
1504
HEDEF: 100 KM’NİN ÜZERİNDE ASFALT DÖKMEK
banner844

Düzce’de asfaltlama çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor. Özellikle selin vurduğu bölgelerdeki bozulan yollar yeni asfaltla buluşturuluyor.

Vali Dr. Zülkif Dağlı’nın talimatı doğrultusunda Düzce İl Özel İdaresi'ne bağlı yol yapım ekipleri, öncelikli olarak sel felaketinden en çok etkilenen Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde asfalt çalışmalarına başladı. Bu kapsamda, ilk olarak Akçakoca’ya bağlı Esmahanım köyünde asfaltlama ve yol bakım çalışmalarının başladığını duyuran Düzce Valiliği, yazılı bilgilendirmede şunları kaydetti:

“Akçakoca ve Cumayeri ilçelerimizde başlanılan asfalt çalışmalarının tamamlanmasının hemen ardından  diğer ilçelerimizde asfaltlama çalışmalarına devam edilecektir. 2020 yılı için ilimize tahsis edilen Köydes ödeneği ile birlikte ilimiz genelinde 100 kilometrenin üzerinde asfaltlama yapım çalışması planlanmıştır. İlimizin birçok noktasında yapımı tamamlanan asfalt çalışmalarına ilave olarak vatandaşlarımızın daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesini sağlamak üzere Valiliğimizin koordinasyonunda yol bakım ve onarım çalışmaları da hız kesmeden devam etmektedir.”

Yorumlar (3)
KARATAVUKLU 1 yıl önce
DÜZCE AKÇAKOCA KARATAVUK KÖYÜ-KURUVAK KÖYÜ ARA YOLUNU UNUTMAZLAR İNŞALLAH ..
HEMŞİNLİ 1 yıl önce
AKÇAKOCA KARATAVUK KÖYÜ YOLUNUDA UNUTMAZLAR İNŞALLAH
vatandaş 1 yıl önce
Özel idare bir zahmet kalıcı konutlara da bir el atsak. Belediyeden 2 senedir asfalt alamıyoruz da.
17°
parçalı bulutlu