banner851

banner955

HEDEF: İŞ BİRLİĞİ İLE KALKINMA

Düzce Sanayi ve Teknoloji İşbirliği Kurulu (SANTEK), Vali Yardımcısı Hurrem Süleyman Aksoy başkanlığında Düzce TSO’da toplandı. TSO yönetimi ile makine ve metal sektörü temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda, sanayinin verimliliğinin arttırılması, Ar-Ge ve inovasyon kapasitesinin geliştirilmesi, ilgili kesimlerle iş birliğinin güçlendirilmesi konuları ele alındı.

Düzce 11.11.2022, 12:00 11.11.2022, 14:34
476
HEDEF: İŞ BİRLİĞİ İLE KALKINMA

Düzce Valiliği öncülüğünde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın paydaşları arasında yer aldığı SANTEK Projesi toplantısı, Düzce Vali Yardımcısı Hurrem Süleyman Aksoy’un başkanlığında Düzce TSO’nun ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Proje toplantısına; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Düzce Üniversitesi Meslek Yüksel Okulu Müdürü Doç. Dr. Ali Etem Gürel, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Sarıoğlan, KOSGEB İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin, Düzce Teknopark Üniversite Sanayi İşbirliği Destek Birimi Uzman Yardımcısı Emre Zengin, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı İl Koordinatörü Kerim Ekrem ve Düzce’de faaliyet gösteren metal-makina sektör temsilcileri katılım sağladı.

Toplantı; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıl dönümü dolayısıyla saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Düzce’de faaliyet gösteren metal-makina sektör temsilcilerinin kendilerini tanıtarak, yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi vermesiyle devam etti. Toplantıda, Düzce'deki sanayi altyapısının gelişmesi ve bölgesel düzeydeki kalkınma konuları üzerinde duruldu.

Toplantının devamında, sektörde yaşanan sorun ve öneriler hakkında bilgi alışverişi ile sona erdi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız