banner851

banner614

HEM KAR, HEM ÇÖP İLE MÜCADELE

banner619

Hafta sonu yağan yoğun kar yağışı Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını sekteye uğratmadı. Kar yağışı sonrasında aralıksız şekilde çalışan ekipler, şehrin muhtelif yerlerinde biriken çöp ve atıkları titizlikle temizliyor.

banner846
Düzce 21.01.2021, 13:00
945
HEM KAR, HEM ÇÖP İLE MÜCADELE
banner844

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, bölgeyi etkisi altına alan kar yağışı sonrasında çalışma temposunu daha da arttırdı.

Düzcelilerin daha temiz ve ferah bir şehirde yaşamlarını sürdürmeleri amacıyla çalışmalarını kent genelinde sürdüren ekipler, kar yağışı sonrasında yaşanabilecek muhtemel olumsuzlukların önüne geçmek için yoğun çaba sarf ediyor.

7 gün 24 saat esasına göre çalışan ekipler, olumsuz hava koşullarına rağmen şehir genelinde çöp toplama, cadde ve sokak süpürme, alan temizliği (dere yatakları, pazar yeri temizliği vb.), moloz kaldırma, karla mücadele, cadde ve sokak yıkamalarına da destek vererek temiz bir Düzce için mesai harcıyor.

Yorumlar (1)
Ali Mert 7 ay önce
Su kaynaklarının üzerine çöp toplama ve geri dönüşüm tesisi kuran ve bunun İçin ısrar eden belediyeyi İstanbullular olarak biz affetmeyeceğiz İstanbul’un içme suyunun üzerinde Düzcelinin çöpü toplanıyor şu anda! Buna çevre bakanlığı ve İski de izin vermiştir. Akp neden gidecek işte bu yüzden gidecek, yandaşı vatandaşa tercih ettiği için gidecek