banner851

banner614

HEM TRAFİK YÜKÜ HAFİFLEDİ HEM PROJE İLERLEDİ

Düzce Belediyesinin Karaca Deresi üzerinden başlattığı sosyal donatıların, yeşil alanlar, bisiklet ve yaya yollarının olacağı yeşil koridor rekreasyon alanının çalışmaları gece gündüz devam ediyor. Düzce Belediyesi Koçyazı-Beyciler arasındaki 1.1 kilometrelik 18 metrelik alan akşam saatlerinde asfaltlandı.

banner619
Düzce 10.09.2021, 12:10 10.09.2021, 17:36
2553

Düzce’nin farklı noktalarındaki vatandaşların nefes alabileceği, aileleriyle eğlenceli vakit geçirebileceği ve spor yapabileceği alanların oluşturulması için Düzce Belediyesi tarafından çalışmalar ve projeler devam ediyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün önem verdiği projelerden biri olan Karaca deresi üzerinde başlattığı Yeşil Koridor Rekreasyon Alanı için Fen İşleri Müdürlüğü de faaliyetlerine devam ediyor.

Toplamda 16 kilometrelik su ve yeşil koridor oluşturulması için başlanan projede bisiklet yolları, sosyal donatılar ve yeşil alanlar yer alacak. Düzceliler Koçyazı Mahallesi ortasından geçen Karaca Deresi boyunca yeşil koridordan Melensu Park’a bağlanacak.

ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDI

Karaca deresi boyunca başlatılan rekreasyon alanında etap etap ilerleyen ve planlanan programdan ayrılmayan Düzce Fen İşleri Müdürlüğü,  Koçyazı Mahallesi Metek TOKİ’de 1.1 kilometrelik alanın asfalt serme işlemini 3 finisher, 6 silindir ve 21 asfalt kamyonu ile gerçekleştirdi. Hizmete açılan 18 Metrelik yol ile birlikte Koçyazı Mahallesi-Beyciler Mahallesi arasındaki trafik yükü de hafifletilmiş oldu.

banner844
Yorumlar (12)
Asli sen 2 hafta önce
Inanin yaptiginiz habercilik degil...neresi yesil koridor.. Buyuk bolumu asfalt beton... Ne bir vizyon var ne ongoru.. 20 gun once bitti deyip haber yaptiniz.. Sonrasinda rezil ildunuz kac haber girfiniz... Sanırım zorunda kzliyordunuz hbr yapmaya.. Cunku akil mantik isi degil..
Rahmi savas 2 hafta önce
Baskanim kervan kavsaginin procesi mukemmel olmus lakin her iste nicin bir olumsuzluk olur sehre girdik cikmak icin ya terminalden yada cobandan dolasiyoruz hem zaman hem yakittan zarar lutfen duzeltin su isi inanin gina geldi artik .
ahmet 2 hafta önce
daha önce cazibe merkezi olacak diye bir açıklama yapılmıştı burası için böyle bir haber yapılmıştı. şu haliyle bir cazibe ifade etmiyor alanın büyük kısmı asfalt olmuş yürüyüş için ve yeşil alan için de azıcık bir alan bırakılmış
metek 2 hafta önce
maşaAllah yukarıdan bakınca henüz asfaltlanmayan derenin sol tarafı olan yer baya yeşil, yeşil koridor kısmı orası sanırım, zira asfaltlanan yer yeşil olmaktan çıkmış
ahmet 2 hafta önce
yahu bir karar verin burayı belediye mi yapıyor metek teki okul mu, geçen hafta kazıldığında okul demiştiniz. asfalt serilince belediye oldu. işler iyi gidince belediye kötü gidince okul mu
mehmet 2 hafta önce
pardon da 18 metrelik yolun yeşil koridor neresinde asfaltı mı yeşile boyayacaklar, nerede spor ypılacak. projenin dikilen tabelası ile yapılanın alakası yok
Yeni Mahalleli 2 hafta önce
Yeni mahalle vatandaşı olarak teşekkürler sunuyorum fakat yol güzel olunca araçlar çok süratli gidiyor hız kesiciler istiyoruz çok kaza oluyor teşekkürler.
adamı teki 2 hafta önce
kalıcı konutlardaki yeni adı bahçeşehirdeki yeni açılan yolları da asfaltlamayı unutmayın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın