banner851

banner614

"HEP BİRLİKTE ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYALIM"

banner619

Mahalle ziyaretleri kapsamında Şerefiye ve Azmimilli mahalleleri sakinleri ile bir araya gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, "Mahallelerimizin her ihtiyacını karşılamak için hep birlikte elimizi taşın altına koyalım." dedi.

banner846
Düzce 03.10.2019, 13:45 03.10.2019, 15:08
842
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü vatandaşların sorun ve taleplerini bizzat dinlemek için mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Mahalle ziyaretlerini Şerefiye ve Azmimilli mahalleleri ile devam eden Başkan Özlü, Başkan Özlü'ye, Başkan Yardımcıları Hüdaver Gösterişli, Dr. Cengiz Tuncer, Celal Kasapoğlu ve Okan Özkasap ile birim müdürleri ve bazı meclis üyeleri de eşlik etti.

İlk olarak Şerefiye mahalle sakinleri ile muhtarlık hizmet binası bahçesinde bir araya gelen Özlü, yenilenen belediye kadrolarını tanıtarak konuşmasına başladı.

Başkan Dr. Faruk Özlü, "Söz verdiğimiz gibi mahalle ziyaretlerimizi kesintisiz şekilde yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Buraya yalnız gelmedim, kadromuzu sizlere bizzat tanıtmak istedim. Belediyemizin kurumsal kimliğini sizler de öğrenin istiyorum." dedi.

Daha sonra ekibiyle birlikte Azmimilli Mahallesi'ne geçen Başkan Özlü, burada mahallelilere hitaben, "Sadece ben değil, başkan yardımcılarım, meclis üyelerimiz, müdürlerimiz de buraya sizlerin taleplerini dinlemeye geldik. Hasbihal edelim, dileklerimizi paylaşalım. Mahallelerimizin her ihtiyacını karşılamak için hep birlikte elimizi taşın altına koyalım." ifadelerini kullandı.

Toplantıda vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Özlü iletilen talepleri not almayı da ihmal etmedi.

Yorumlar (17)
Düzceli 2 yıl önce
Bşk yardımcılığı doktorluktan dahamı iyi,yoksa gündemmi yapıyor doktor vekilliğe hazırlıkmı.
Cakor 2 yıl önce
Azmimilli mah.cevdet komit cad. Kasis istiyoruz araçlar çok hızlı geciyo kasis var mı kasis başkanım
Mete 2 yıl önce
Başkan deyince kızıyormuş yalnız bakan diyecekmişiz sayın bakan :)
DÜZCELİ 2 yıl önce
BU MİLLET ELİ DEĞİ KOLUNU SUKRU TAŞIN ALTINA BİRTEK SEN KALDIN SENDE EL CAĞAZINI BİR KOYABİLSEN
AKALIN 2 yıl önce
başkan fevzi çakmakta bizi nezaman dinliycen seni bekliyoruz dört gözle gelde şu kapattığınız yolu bize bi anlat
YAVUZ 0881 2 yıl önce
Başkan reklam kokan yaklaşımlar bunlar bırakın bu reklam işlerini yapılacaklar belli gezmeye vakit yok düzenin bir saniye kaybedecek vakti yok mesela israfları bitirin belediyenin
Adore81 2 yıl önce
bırakın bu mahalle tellallarını dinlemeyi sayın başkan kavede toplantı siyaset olmaz işinize bakun muhtarları çalıştırın yeter yaranacam ziyatetleri boş nasısa biley çıkmayacak.
Kullanıcı 2 yıl önce
BU BELEDİYE BAŞKANINI GÖRENDE ÇOK ÇALIŞIYOR SANIR DAHA KENDİ İŞİNİ YAPMAYI BECEREMİYOR DA MAHALLE MAHALLE GEZİYOR SADECE TESELLİ VERİYOR KONUŞMAYA GELİNCE TAMAM DERLER EEE SONRASI YOK BAŞKAN DEDİĞİN İNSAN DA YÜREK OLUR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın