banner851

banner614

HER ALANDA DENETİMLER SÜRÜYOR

banner619

Yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgınıyla mücadelede geçilen kontrollü normalleşme sürecinde bulaş riskini önlemek üzere alınan tedbir ve kısıtlamalara yönelik “dinamik denetim modeli” kapsamında riskin her geçen gün daha da arttığı Düzce’de denetimler aralıksız olarak devam ediyor.

banner846
Düzce 10.04.2021, 17:15 11.04.2021, 17:36
699
banner844

Üst üste yaşanan artışlar nedeniyle koronavirüs risk haritasında çok yüksek riskli iller arasına giren ve Düzce’de daha önce kaldırılan cumartesi sokağa çıkma yasağı geri getirilmişti.

Düzce’de etkisini arttırarak sürdüren koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında denetimler aralıksız devam ediyor.

Düzce Valisi Cevdet Atay’ın koordinasyonunda son iki haftadır uygulanmaya devam edilen kısıtlamada 10.00 – 17.00 saatleri arasında açık olan market ve bakkallarda, cadde ve sokaklar, terminal ve açık olan diğer iş yerlerinde denetim gerçekleştirildi.

Denetimler esnasında yeni tip koronavirüse karşı alınan tedbir ve kısıtlama kararlarına uyulup uyulmadığı kontrol edildi.

Esnaf ve vatandaşlar koronavirüs hakkında bilgilendirerek kısıtlama ve kurallara uymaları konusunda uyarıldı.

Yorumlar (3)
eko 4 ay önce
hikayeden terane kardeşim gidip gidip nerde denetlenmicek yer var oraları denetliyolar şu cumartesi pazar bim a101 oralaraı bi denetleyin bakalımhem fazla müşteri alınıyo hemde sosyal mesafe falan hak getire
vatandaş 4 ay önce
özel halk otobuslerı ayakkta yolcu tasıyor lutfen mudahale
Cash81 4 ay önce
Lebaleb kongreleri özledim yaparsa akpayti yapay