banner851

banner614

“HER ARAYAN BULAMAZ AMA BULANLAR, ARAYANLARDIR”

banner619

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye, tarihinin en büyük doğalgaz keşfini Karadeniz'de buluğu müjdesini vermesinin ardından, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Erdoğan’ın güne damgasını vuran “Her arayan bulamaz ama bulanlar, arayanlardır” sözünü paylaştı.

banner846
Düzce 21.08.2020, 17:07
2169
“HER ARAYAN BULAMAZ AMA BULANLAR, ARAYANLARDIR”
banner844

Türkiye’de bugün tarihi bir gün yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fatih Sondaj Gemisi’nin Karadeniz’de 320 Milyar Metreküp kaliteli Doğalgaz rezervinin tespit edildiğini kameralar karşında Türk halkına müjdeledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, günlerdir merakla beklenen müjdeyi açıklamasının ardından, Düzce’de ilk açıklama Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den geldi. Türkiye Cumhuriyeti egemenliği alanında tespit ettiği 320 Milyar Metreküp Doğalgaz ile tam bağımsız enerji hedefine bir adım daha yaklaştığını söyleyen Özlü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini sundu.

Açıklamasında, Erdoğan’ın “Her arayan bulamaz ama bulanlar, arayanlardır” sözlerine vurgu yapan Özlü,  “Türkiye Cumhuriyeti egemenliği alanında tespit ettiği 320 Milyar Metreküp Doğalgaz ile tam bağımsız enerji hedefine bir adım daha yaklaştı. Teşekkürler Sayın Cumhurbaşkanım” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (7)
hamidiyeli 12 ay önce
HAYIRLI OLSUN , ŞİMDİ BU KIŞ DOĞALGAZ FATURASI 800 TL GELMİYECEKMİ?YOKSA UCUZAMI ALACAĞIZ, NEYİN MÜJDESİYDİ ,ELEKTİRİK VE SUDA BİZDE AMA FATURALARI GÖRÜYORUZ
Aykut Şanlı 12 ay önce
Faruk bey düzce için birşeyler yapsanda bizde sana teşekkür etsek keşke ama boş yani oylarımız çöp oldu maalesef.
Helal yaşar 12 ay önce
Müjde Parizyen çorapları sizde bulabilirsiniz bitik ekonomi
Adam 12 ay önce
Reisi çok iyi biliriz bir süre önce nufus kağıdıyla avrupayı gezditecek kadar avrupalı yaptı yerli ve milli uçak desen hala havalarda ha birde tamamen yerli ve milli arabamızda şükürler olsun durmak yok tam GAZ devam
Oktay 12 ay önce
İnşAllah yap işlete devredilmez inşAllah fiyat ucuza düşer hiç ümidim yokta neyse
Hayal Kırıklığı 12 ay önce
Cumhurbaşkanımıza teşekkür etmek halkın görevi.Her seçimde birinci parti ve açık ara lider yaparak bugüne kadar nasıl teşekkür ettiysek yine etmesini biliriz.Aynı özveriyi ve başarıyı yerelde sizden de bekliyoruz bütün Düzce olarak.Sizde Sayın Cumhurbaşkanımızın yolunda,ona ve Düzce halkına layık bir tercih olduğunuzu ıspatlarsanız kalan zamanınızda inşAllah sizede teşekkür ederek gururlanalım hem parti olarak,hem size güvenerek oy verenler olarak.
Düzceli 12 ay önce
Devletimize Milletimize hayırlı olsun