banner851

banner955

HER YAŞA HİTAP EDECEK PARK YAPILIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Konuralp’in merkezinde yaklaşık 2 bin 400 metrekare alanda yapımına başlanan parkın, her yaştan vatandaşa hitap edecek şekilde donatılacağını kaydetti.

Düzce 29.09.2022, 14:00 29.09.2022, 14:08
912

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Konuralp merkezinde yeni park yapım çalışmalarına devam ediyor. Uzun zamandır yapılması istenen park için program yapan müdürlük, alanın temizlenmesinin ardından vakit kaybetmeden çalışmalara başladı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de başkan yardımcıları Hasan Günden, Oya Kocaman ve Barış Bayrak ile parkta yapılan çalışmaları yerinde takip etti. 

“KISA SÜREDE BİTİRECEĞİZ”

Konuralp’teki parkın kısa sürede tamamlanmasını isteyen Özlü, “Tarihin derinliklerine yolculuk yaptığımız Konuralp’imizde park yapım çalışmamızı sürdürüyoruz. Her yaştan vatandaşımızın faydalanacağı imkânlarla donatacağımız parkımızı kısa süre içinde bitireceğiz” dedi.

2 Bin 400 metrekare alanda yapılması planlanan parkta; çocuk oyun ve fitness grupları, 4 adet kamelya, WC, oturma bankları ve yürüyüş yollarının yanı sıra vatandaşların piknik yapabilmesi için yeşil alan da oluşturulacak.

Yorumlar (4)
halk 2 ay önce
o yolun hali ne yaaa.Konuralp ölü şehir olmuş...İmran yusufla beraber Konuralpi bitirdin..tebrikler....
Kasabalı 2 ay önce
Boş laf değil icraat üretenlere bravo. Emeği geçenlere teşekkürler.
vatandaş 2 ay önce
imran abla bide yolmu yapsalar sencede cok kotu degılmı yollarımız parkta lazım da yolda lazım unutmayalım
KONURALPLİ 2 ay önce
İNŞALLAH UZUN SÜRE DAYANIR KONURALPLİLERE...