banner851

banner614

HİLAL VE CEM DOĞAN CEBECİ ÇİFTİ HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Basın ve Sosyal Medyadan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cem Doğan Cebeci, Hilal Şahin ile dünya evine girdi. Genç çiftin düğün törenine, MHP ve AK Partili çok sayıda siyasetçi katıldı.

banner619
Düzce 12.09.2021, 13:00 12.09.2021, 13:37
4311
HİLAL VE CEM DOĞAN CEBECİ ÇİFTİ HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİ

Hilal Şahin, MHP İl Başkan Yardımcısı Cem Doğan Cebeci ile dünya evine girdi. Genç çiftin düğün törenine, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa koloğlu, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, MHP Yönetim Kurulu Üyeleri, İş İnsanı Tarık Türkseven, Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, AK Partili siyasetçiler, Ülkü Ocakları mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Genç çiftin nikahını Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu kıyarken, nikah şahitliklerini ise , MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan yaptı.

Kur’an-I Kerim Tilavetinin okunduğu düğün töreninde konuşma yapan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, Hilal ve Cem Doğan çiftine 3 hilal logolu kutunun içinde Kur’an-ı Kerim hediye etti.  

Öncü Medya Grubu Ailesi olarak Hilal ve Cem Doğan Cebeci çiftine, ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileriz.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)