banner851

banner614

İÇME SUYU HATTI İÇİN KAYNAK BAŞVURUSU ONAYLANDI

banner619

Düzce’de 6 ilçe ve 7 köyün beklediği içme suyu hattı müjdesi geldi. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’yla yapılan görüşmeler sonucunda 1 milyon TL’si hibe olmak üzere, toplam 5 milyon 174 bin TL’lik kredinin Bakan Kurum tarafından onaylandığını duyurdu.

banner846
Düzce 14.12.2020, 17:12
4011
İÇME SUYU HATTI İÇİN KAYNAK BAŞVURUSU ONAYLANDI
banner844

Düzce merkez ve ilçelerde büyük sorunlar yaşanan içme suyu alt yapısı ile ilgili Düzceliler’in beklediği haber geldi.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir geçtiğimiz kasım ayında durumun aciliyetine binaen Düzce’nin 6 ilçesi (Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Merkez, Yığılca) ve 7 köyüne yapılacak olan içme suyu hattı için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na iletilen kaynak talebinin olumlu sonuçlandığını duyurdu.

Yapılan görüşmeler sayesinde İller Bankası aracılığıyla 1 milyon TL’si hibe olmak üzere, toplam 5 milyon 174 bin TL Bakan Kurum’un imzasıyla onaylandı.

Düzce’nin önemli problemlerinden olan içme suyu alt yapısı ile ilgili attıkları adım nedeniyle  Keşir, “Sayın Bakanımız Murat Kurum’a, İller Bankası Genel Müdürümüze,  Düzcemiz adına teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Mustafa 8 ay önce
Uğur köyüne baraj yapın o su boşa akıp gidiyor Düzce ovası ve ormanlar kurumadan önleminizi almanızı rica ediyorum.
Celesun 8 ay önce
Suyu bırakın esnafa çare olun onun müjdesini verin millet bitik
Şampiyon 8 ay önce
Düzce mizi İstanbul’a peşkeş çekenler utansınlar utanma varsa tabi suyumuzu kuruttular . Yeşil Düzcemizi zehirli pis havalı Düzce yaptılar ve Türkiye de birinciyiz artık