banner851

banner614

İFTAR SIRASINDA BİLE TELSİZ DİNLEDİLER

banner619

Düzce’de ilk iftar dün akşam saat 19.39’da eda edildi. 15 saat gibi bir süre oruç tutarak iftar vaktini bekleyen Müslümanlar ilk iftarlarını akşam ezanının okunmasıyla birlikte yaptılar. Herkes evlerinde iftarını yaparken vatandaşların her an yardımına yetişecek olan Düzce itfaiyesi ekipleri ise bu sene ilk iftarını görevleri başında yaptı.

banner846
Düzce 14.04.2021, 10:30 15.04.2021, 16:37
2013
banner844

Düzce itfaiyesine bağlı Merkez İtfaiye İstasyonu'nda görevli itfaiyeciler de yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında oruçlarını akşam nöbeti sırasında açtı.

İftar için yemekhaneye gelen itfaiyeciler, sosyal mesafe kuralına uyarak sıraya girdi.

Yemeklerini almadan önce dezenfektan kullanan itfaiye erleri sosyal mesafe kuralı dikkate alınarak yerleştirilen masalara geçti ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte oruçlarını açtı.

İftar sırasında da telsiz dinlemeye devam eden itfaiyecilerin sofrasında, çorba, pilav, salata ve tatlı yer aldı. (AA/ Öncü Haber Merkezi)

Yorumlar (8)
Ee 4 ay önce
Geçen sene itfaiyeyi bırakıp evde mi yaptilar..bi sürü insan var polis jandarma sağlıkçı karayolcu acarcı kizlayci çalışan işçiler madenci haber üyeliği yokbence
Vantandaş81 4 ay önce
Her çalışanın iş yerinde 30 dakika mola içinde iftar yapması ile aynı. Bunda haber yapılacak ne var ki. Ayrıca sosyal mesafe ve maske kuralına uyulmamış. Umarım birileri uyarmıştır. Normal vatandaş yapsa cezayı yemişti.
duzcelı 4 ay önce
bu arkadaslara maske takmak serbes galıba
Aa 4 ay önce
Nick Düzceli olmalı
"Bu arkadaşlara maske takmamak serbest galiba"

Yazım hatalarınızı düzelttim.
LEBALEB DESTEKÇİ 4 ay önce
maske mesafe hakgetire
Osman 4 ay önce
Abartmanıza Gerek yok milyonlarca işçi de fabrikalarda acıyor onlar hıc haber degil
aynur 4 ay önce
şimdi ben 6-7 kişi bahçemde otururken kutlama yapıyorlar, sosyal mesafe yok diye ihbar edilirim. ama arkadaşlar kol hizasında iftar yapıyor doğru mu? biri pozitifse tüm itfaiye çalışanları karantinaya alınır. ya sonra ???
Düzceli 4 ay önce
Bunda anormal bişey yok herkez görevini yapıcak bunun için para ve imkan veriliyor