banner851

banner614

İHALE EKİM’DE YAPILACAK…

Düzce'de Küçük Sanayi Sitesinde TOKİ tarafından yapılacak olan projenin ihalesi Ekim’de gerçekleştirilecek.

banner619
Düzce 28.08.2021, 18:20 29.08.2021, 15:24
3953

Şehirleşmenin gelişmesiyle merkezde kalan ve şehrin girişinde kötü bir görüntü oluşturan Eski Sanayi Çarşısı’nın Küçük Sanayi Sitesi’nin arkasında kalan kısma taşınması kararı verilmiş ve mevcut alanda ise kentsel dönüşüm ile cazibe merkezi haline getirilmesine karar verilmişti.

Merkez Beslanbey mahallesinde kurulması planlanan ‘Modern Sanayi Sitesi’ alanına kaldırılacak. Düzce Belediyesi ve TOKİ iş birliğiyle gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm için belediye ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü arasında protokol imzalanmıştı.

“İHALE AŞAMASINA GELİNDİ

TOKİ tarafından yürütülecek ve sonuçlandırılacak olan Kentsel Dönüşüm için Beslanbey Yeni Sanayi Sitesi Projesinin ihale aşamasına gelindi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Düzce Beslanbey Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi projesinin ihalesi ekim ayında yapılacak. 266 adet iş yerinin yapılacağı Beslanbey Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi projesinin ihalesi 4 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

banner844
Yorumlar (5)
bulut 1 ay önce
başgaaaan.biten birşey görmedik 3 sene oldu.seneye seçim var haberin olsun
Sanayici 1 ay önce
Bu dükkanlar oto sanayi dükkanı değil toptancı dükkanı olmuş eski sanayi kalkıcak oraya gelecek öndeki duvara ne gerek var kapıların içi gözükmeliki dükkanın açık olduğu belli olsun. Kapılar yarım açılmalıki kışın soğukta aç kapa yapılsın ısı kaybı olmasın. Bu tip bi dükkan kimsenin işini görmez. Birde bunu proje diye lansman yapıyorlar
Aslı 1 ay önce
faruk özlü hem bakan hem doktor hemde başkan daha ne olsun!!!3ü birarada neskafe gibi maşAllah.hörmetler efendim
Refik Karali 1 ay önce
İhaleyi de mutlu olmasi için mutlulara verin bekleyin bitsin diye
Tufan 1 ay önce
Ikitellei organize gibi mi