banner851

banner614

İHBAR HATTIMIZA ULAŞARAK ÇÖZÜM İSTEDİLER

Trafik kazalarına her gün yenileri eklenmeye devam ederken, sürücülerin kural ihlalleri kazalara sebebiyet vermenin yanı sıra vatandaşları da isyan ettiriyor. Kaldırıma araç parkının yasak olduğu bilindiği halde kaldırımların park yerine dönmesi nedeniyle yaşanan kaldırım işgallerinden mağdur olan vatandaşlar, sıkıntılarını Whatsap İhbar Hattı aracılığı ile bizlere duyurdular.

banner619
Düzce 02.05.2019, 11:10 02.05.2019, 16:33
2382

Trafik kazalarının ardı arkası kesilmiyor. Kural ihlalleri birçok kazada sebeplerin başında yer alırken, trafikte araç ve yaya güvenliğini tehdit etmenin ötesinde vatandaşları da canından bezdiriyor.

İlimizde en sık rastlanan kural ihlallerinden biri olan kaldırıma araç park etme ve dolayısıyla kaldırımın işgaline sebep olma hususunda sıkıntılarını Whatsapp İhbar Hattı aracılığı ile ileten vatandaşlar, ‘Kaldırım işgallerini bildirmek için belediye beyaz masayı arıyoruz, onlar polisi arayın diyor, polis zabıtanın ilgilendiğini söylüyor’ diyerek yaşadıkları sorunu bizlerle paylaştılar.  Sürücülerin araçlarını otopark yerine kaldırımlara çekmesi nedeniyle sıkıntı yaşayan vatandaşlar, muhatap bulmakta zorlandıklarını ve bireysel uyarılar ile soruna çözüm bulamadıklarını ilettiler. İnsanların rastgele araçlarını kaldırımlara çekmeleri nedeniyle apartman sakinleri arabalarını garajlarına koyamıyor. İhbar hattımıza gönderilen fotoğraflar kaldırım işgallerini tüm netliği ile gözler önüne sererken, apartman önlerindeki girişlerin ortak alan gibi rahatlıkla kullanılıyor olması pes dedirtti. 

Haber: S. AYAN

banner844
Yorumlar (23)
şehir zorbaları 2 yıl önce
bu haber çıktıktan sonra o esnaflar daha ileri gidiyorlar ve vatandaşın evinin garajını bile kapatıyorlar, zabıta cezai işlem yapmalı, şehir zorbalığı yapıyorlar.
Düzceli 2 yıl önce
Boşuna beyazmasayi aramayın ihbarlarla ilgilenmiyorlar
Adore81 2 yıl önce
Sayın belediye başkanımız,zabıta sayısını azaltın üniforma zorbası olmalarından sorumlusunuz.il trafik komisyonu uyuma bulvar- istanbul caddelerini parktan arındır.mafya mı bar da gözünüz yemiyo la şehre bi eşit düzen sağlayınız iş yapın
krizde böyleyse 2 yıl önce
Sallandıracaksın taksimde bir kaç tanesini bakalım bir daha yapıyorlar mı :) Şaka bir yana nereye park edeceğiz arabaları yer yok. birde ekonomik kriz var derler.
vatandaş 2 yıl önce
birde çay mahallesinin orda metin bisikletin önüne bakın adam kaldirima önü kapanmasin diye duba dikmiş. bir ucunada arabasini çekiyor ohhh kaldırım kapandı. nerde zabıta?
sayın özlü 2 yıl önce
Belediye başkanımız sayın özlü:Kaldırıma park eden araçlara ceza yağsın artık. Bebek arabalarıyla yola inmek zorunda kalıyoruz. 2 lira park parası veremiyorsa binmesinler arabaya. Kaldırımlar yayalara aittir. sonuna kadar arkandayız.
Kieros 2 yıl önce
Bir de suriyelilerin kaldırımda gruplanıp karı kız kesmelerinede bir yerden başlayıp dur denmeli
SSK 2 yıl önce
TRAFİK ZABITALARININ HAVASINDAN GEÇİLMİYOR, HİÇ BİR BELEDİYE YETKİLİSİ BUNLARI ÇARŞIDA PAZARDA GÖRMÜYOR MU, KENDİLERİNİ NE SANIYORLAR, BUNLARA İYİ BİR DİSİPLİN ŞART
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın