banner851

banner614

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILACAK

banner619

Koronavirüs salgını sonrası oluşan ekonomik sıkıntıların ardından Kızılay Düzce Şubesi tarafından başlatılan yardım kampanyasına İnci Gross ve Düzpaş A.Ş firması da destek verdi. Firmalar, 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı sebebiyle evlerinden çıkamayan vatandaşalar için yüklü miktarda gıda kolisi bağışında bulundu.

banner846
Düzce 31.03.2020, 14:21
4291
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILACAK
banner844

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı sebebiyle evlerinden çıkamayan vatandaşalar için Kızılay Düzce Şubesi tarafından  başlatılan yardım kampanyasına   İnci Gross ve Düzpaş A.Ş. firması da destek verdi.

Firmalar, evlerinden çıkamayan vatandaşlara dağıtılmak üzere yüklü miktarda gıda kolisi bağışında bulundu. Kızılay Düzce Şubesi bağış yapan firmalara tüm ihtiyaç sahipleri adına kendilerine teşekkür etti.

Son olarak Kızılay Düzce Şubesi  Genç Gönüllüler ile birlikte Koronavirüs riski sebebiyle evlerinden çıkmaları sınırlandırılan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğini belirtti.

Yorumlar (5)
Kerim AŞIKOĞLU 1 yıl önce
Düzpaş'a yakışan da bu idi.Başta Yönetim kurulu başkanı Şenol Bey olmak üzere tüm Düzpaş ailesine teşekkürler.
Duzceli 1 yıl önce
Düzpaş yetkililerini canı gönülden tebrik ediyorum Allah razı olsun
Eyüp SÖNMEZOĞLU 1 yıl önce
TEŞEKKÜRLER KIZILAY GÖNÜLLERİNE OLSUN
Esnaf 1 yıl önce
Nasıl Müslüman bir ülkeyiz anlamıyorum. Yardım yaparken haber kanallarını çağırmak nedir? Yardım mı yapıyorsunuz şov mu? Benim kapımda resim çekilip haberlere sunacaksanız bunu yana yardım yapmayın.
Zuhal topuz 1 yıl önce
Biz bağışta istemiyoruz lutfen ihtiyaclarimizi evimize bir sekilde ulastirin