banner851

banner614

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla başlatılan Erzak Kumbarası Projesi ihtiyaç sahipleri ve yardımsever vatandaşları birleştiriyor. Duyarlı vatandaşların erzak koyduğu kumbaralar her hafta düzenli olarak boşaltılarak, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

banner846
Düzce 28.08.2020, 12:39
1560
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTI
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatı üzerine geçtiğimiz ay 4 ayrı noktada marketlerin önlerine yerleştirilen Kuru Erzak Kumbaraları, yardımsever vatandaşlarla ihtiyaç sahipleri arasında gönül köprüsü kurdu.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde şehir merkezindeki marketlerin önlerine yerleştirilen Kuru Erzak Kumbaraları, duyarlı vatandaşların ilgisi sayesinde boş kalıyor. İhtiyaç sahiplerine destek amacıyla kumbaraya konulan kuru gıdalar, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerince düzenli olarak toplanarak, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Duyarlı Vatandaşlarımız ile İhtiyaç Sahipleri Arasında Bağ Oluştu

Yerel yönetimlerin sosyal politikaları arasında büyük öneme sahip olan gıda yardımları hakkında açıklamada bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de yardımlaşma konusunda büyük bir farkındalık olduğuna dikkat çekerek “geçtiğimiz ay fiilen başlayan Erzak Kumbarası Projemiz, Düzce’de karşılığını ziyadesiyle buldu. İhtiyaç sahiplerine destek olmak isteyen vatandaşlarımız bu kumbaralar sayesinde bizim aracılığımız ile yardımlarının yerine ulaştığına emin oluyor. Gönül rahatlığı ile kumbaralarımıza erzak bırakıyor. Böyle güzel bir gönül köprüsüne vesile olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum, projede emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Gönüllere hitap eden her hizmeti, her projeyi hayata geçirmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

HABER: Savaş ARI                        

Yorumlar (3)
Vatandaş 12 ay önce
Bizde koymak isterdik erzak amma üsten çocuğunu sokup herseyi alıp giden cingenler aklımıza geliyor bundada aynı sistem ziyan olur dıye içimizden gelmiyor
Duzceli 12 ay önce
Allah razı olsun başkanımızdan
tebrikler 12 ay önce
Düşünce güzel ama gıdalar o kumbaranın içinde bozulabilir. Farklı bir sistem düşünülebilir bununla alakalı. Yine de belediyenin ilgisinden dolayı Allah razı olsun.