banner851

banner614

İKİ BULVARI BİRBİRİNE BAĞLAYACAK

Düzce Belediyesi yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Koçyazı Mahallesi ile Metek TOKİ arasında devam eden ve iki bulvarı birbirine bağlayacak yoldaki çalışmalar havadan görüntülendi.

banner619
Düzce 14.05.2019, 12:53 15.05.2019, 18:01
8030
İKİ BULVARI BİRBİRİNE BAĞLAYACAK

Düzce Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü tarafından eş zamanlı olarak yürütülen çalışmalar kapsamında Düzce'nin bir çok bölgesinde yapılaşma ve imar düzenlemeleri devam ediyor. Bu doğrultuda hızla gelişen ve yaşam alanlarının giderek arttığı Koçyazı Mahallesi'ne de yeni yollar kazandırılıyor.
 
Çevre bağlantıları konusunda önemli bir yere sahip olan Koçyazı-Metek TOKİ konutları arasında yürütülen yeni yol açma çalışmalarının son hali havadan görüntülendi.

15 metre genişliğinde ve 300 metre uzunluğunda olacak yolun önemli bir kısmının açıldığı görülürken, yeni yol sayesinde mahalle bağlantılarını sağlayan caddeler arasında ulaşımın da daha kolay ve güvenli şekilde sağlanması planlanıyor.

İki bulvarı birbirine bağlayacak yeni yolda açma çalışmalarının kısa sürede tamamlanması bekleniyor. Alt yapı çalışmalarının da yapılması ile yeni yol en kısa sürede hizmete girecek.

HABER: C. ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (23)
Yolcu 2 yıl önce
Tarımsız toplum olabiliriz ama
Yolsuz toplum olmayız
Yaşasın yollar
2371 sokak koçyazı 2 yıl önce
helal olsun derim muhtarımıza çalışmalarından dolayı 3. dönem muhtarlığı yapmasına ayrıca sevindik yapan eden hak eden kazandı. Adam Allah adına mahalleyi mahalle yaptı.
Aydın 2 yıl önce
Metek Toki 2.bölgede başı boş köpeklerden geçilmiyor.Belediyedeki ilgili birimleri ve muhtarı bilgilendirdiğimiz halde hiç bir çözüm olmadı.lütfen bizim sesimize kulak verin.
fethi 2 yıl önce
tarım tarım diye bağıranlar tarımın ne olduğunu bilmesin bir adet marul ekmesin sonra çıkarsınız burda betonlaşma diye söylenirsiniz
şakacı 2 yıl önce
acaba o yol kenarları yeni rant kapısı mı olacak hani tarım alanlarına sahip çıkılacaktı
METEK KOÇYAZI MAH 2 yıl önce
mahallemiz nufus bakımından cok yogun ve kalabalık bu ana taşıyıcı yolların açılması gerekiyordu buna vesile olan ve açılması için çok mesaai harcayan muhtarımız ismet mısıra çok teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz
Koçyazı 2 yıl önce
Tarım arazisi ve yeşillik den daha önemli yol her tarafa yol yapın nasıl olsa 18. Madde var uygula yol yap yazıklar olsun bir de orada ekili arazinin ekinleri de kepçe söküp atıyor yazık doğrusu ama yol çok önemli
Vatandaş 2 yıl önce
Ulan yazık o çiğnediğiniz buğday tarlasına be ovanın anasını ağlattınız be
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın