banner851

banner955

İKİ KÖYÜN MÜCAVİR ALAN OLMASI TALEBİ KABUL EDİLDİ

Düzce Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantıları ikinci birleşiminin ardından sona erdi. Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirilen toplantı da encümen ve komisyonlara havale edilen 19 gündem maddesi karara bağlandı. Meclis Toplantısında Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü kadrosu, Kağıt Toplayıcıları ile ilgili alınan yeni kararlar ve Küçük Ahmetler ile Turaplar Köylerinin mücavir alan içerisine alınması talepleri meclis üyeleri tarafından kabul edildi.

Düzce 08.07.2022, 14:45 08.07.2022, 12:43
4987
İKİ KÖYÜN MÜCAVİR ALAN OLMASI TALEBİ KABUL EDİLDİ
banner986

Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı da bir önceki meclis toplantı tutanak özeti oy çokluğu ile kabul edilerek komisyonlara havale edilen gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Düzce Belediye Meclisi Temmuz ayı ikinci birleşiminde Norm Kadro Uygulaması kapsamında Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü kadrosu maddesi görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.Hukuk Komisyonuna havale edilen Temizlik İşleri Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliği Değişikliği maddesi ile Usul ve Esaslar başlığı altında Atık Toplayıcıları ile ilgili usul ve esaslar maddesi oy birliği ile meclisten geçti.

Küçük Mehmetler ile Turaplar Köylerinin belirli bölümlerini kapsayan 33 hektarlık alanın Mücavir Alana dönüştürülmesi talebinin görüşüldüğü madde, AK Parti Meclis Üyesi ve İmar Komisyonu Başkanı Ergin Çelikağ’ın meclis üyelerine yaptığı detaylı açıklamanın ardından oy çokluğu ile kabul edildi.

Temmuz ayı meclis ikinci toplantısı imar komisyonuna havale edilen diğer kalan gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanması ile tamamlandı.

Yorumlar (8)
Baskan 1 ay önce
Başkan yıllardır müsabaka köyü kucavir alınsın diyoruz yarısı var yarısı yok.tup olmus 350 TL dogalgaz istiyoruz otobüs istiyoruz heryere cikmiyor
OMER SIVRIKAYA 1 ay önce
Gençlik ve Spor Müdürlüğü kurulması isabetli olmuştur. InşAllah güzel hizmetlere imza atarlar.
Ömer 1 ay önce
Cumhuriyet mahallesini denetleyin.Burada çok var.Hemde yabancı uyruklu.aBunlar belge falan almazlar.
Vatandas 1 ay önce
Koyleri mahalle yaptiniz her yeri beton yaptiniz rant ugruna yakinda beton yeriz
Resmiyete dökülmeli 1 ay önce
Bu kağıt toplayıcılar ile ilgili Gölyaka belediyesi de Düzce belediyesini örnek alarak bir şeyler yapsa iyi olur, malum mafya gibi eşkıyalık yaparak diğer toplayıcıları ve marketleri tehdit eden bir kişi var, bu işi sonuçlandırmak Gölyaka Belediyesi'nin görevidir ancak neden sessiz kaldığını bilmiyoruz ve insanlar bu kişinin pisliklerine şahit olmaktan bıktı. Düzce belediyesini örnek alarak gereğinin yapılmasını Gölyaka belediyesinden bekliyoruz.
Orhan 1 ay önce
eee kağıt toplayıcılarla ilgili haber nerde? Öncü bu hale düşmemeliydi
Zekiye.mezarci 1 ay önce
Bizdeköyümüzü müştereken olsun istiyoruz dgalkazgelirbelki benbirengelliyim
Yorumcu 1 ay önce
Onuda verin Suriyelilere afganlilara kalıcı konutlara dadandioar onlar topluyor burada
26
açık