banner851

banner614

İKİ SÜRÜCÜYE PARA CEZASI!

banner619

Gölyaka’ya bağlı İçmeler Köyü mevkiinde tehlikeli şekilde seyreden iki sürücüye jandarma ekiplerince toplam 264 TL ceza kesildi.

banner846
Düzce 27.04.2020, 13:33 27.04.2020, 13:48
4694
İKİ SÜRÜCÜYE PARA CEZASI!
banner844

Düzce’de trafiği tehlikeye düşürecek şekilde ilerleyen araçlar cep telefonu kameralarına takılmaya devam ediyor. Vatandaşlar tarafından kaydedilen görüntüleri ihbar kabul eden kolluk kuvvetleri hızla şahısları tespit ederek, cezai işlem uyguluyor.

Son olarak dün (26 Nisan) saat 14:30 sıralarında Gölyaka’nın İçmeler Köyü’nde trafik kurallarına aykırı şekilde seyreden iki sürücüye ilişkin yapılan haberimizin ardından jandarma harekete geçti. Gölyaka-Düzce karayolunda iki sürücünün uzun süre sohbet ederek ilerlemesi arkadan gelen bir vatandaş tarafından görüntülenmişti.

Öncü Whatsapp İhbar Hattı’na gelen görüntülerin yayınlanması sonrası kısa sürede şahıslara tespit eden jandarma ekipleri, gerekli işlemleri uyguladı.Hem kendi hem de diğer sürücü ve yolcuların hayatını tehlikeye düşürecek şekilde ilerleyen sürücüler B.Ç. ile R.S. cezadan kurtulamadı. Söz konusu iki sürücüye Karayolları Trafik Kanunu’na aykırı hareketten 132’şer liradan toplam 264 TL para cezası uygulandı.

Yorumlar (5)
Murat Sağlam 1 yıl önce
Size bu kadar dert olmamalıydık
Düzcetuning... 1 yıl önce
Bunu ceken sahıs uzanamadigi ete mundar demis yasiyamamis bu hayati kimseninde yasamasini istemiyor cekememezlikten foto cekmis
TNJ 1 yıl önce
Az bile yapılmış, milletin canını sorumsuzcahice sayanlar daha fazlasını hakediyor teşekkürler
Bülent 1 yıl önce
Huzur ve güvenin teminatını bu ülkede inanın artık Jandarma Trafik timleri tarafından sağlanmaktadır.Magandalara gerekli işlemleri yaptığınız için teşekkürler.
Ahmet 1 yıl önce
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Trafik magandalarına müsaade edilmemeli. Ellerinize sağlık.
18°
açık