banner851

banner955

İL BAŞKANI CABOĞLU İKİ MUKADDES DEĞERİMİZİ HEDİYE ETTİ

Düzce’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin Düzce İl Başkanlığını da ziyaret etti. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Bakan Mahmut Özer'e Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Düzce 01.03.2022, 21:55 02.03.2022, 17:21
506
banner1032

Bugün birtakım temaslarda bulunmak ve İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı’na başkanlık etmek için Düzce’ye gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin Düzce İl Başkanlığını da ziyaret etti.

Ziyarette Bakan Özer’e AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keksin de eşlik etti.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve il yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Bakan Özer, MHP’nin il genelinde yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi alarak Düzce’de planlanan projelerle ilgili partililerle istişare etti.

Ziyaretin ardından MHP İl Başkanı Caboğlu, Bakan Mahmut Özer'e iki mukaddes değerimiz olan Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye ederek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.

Yorumlar (0)
25
orta şiddetli yağmur