banner851

banner955

İL GENELİNDE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Düzce Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen “Evde Bakım Hizmetleri” İl genelinde aralıksız devam ediyor.

Düzce 06.07.2020, 16:30 07.07.2020, 10:59
2072
İL GENELİNDE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
banner1032

Düzce Belediyesi Sosyal ve Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren “Evde bakım Hizmetleri Birimi”, 56 mahallede Düzcelilerin yardımına koşuyor. Düzce Belediyesi’nin hizmetinden yararlanan vatandaşların ise yüzleri gülüyor.

Düzce Belediyesi’nin hizmet sunduğu Evde Bakım Hizmetlerinden, 1 ay içerisinde 65 kişi yararlandı. Ekipler tarafından; yaşlı ve kimsesiz birçok vatandaşın evinde temizlik işlemi gerçekleştirildi. Ev temizliği için başvuran yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evi temizlendi. Kişisel bakımları yapılarak erzak yardımında bulunuldu. Öte yandan evde temizlik işleri gerçekleştirilen vatandaşlara sosyal çalışmacı birimi tarafından psikososyal görüşmeler sağlanıp çeşitli etkinlikler yaptırılarak moral desteği verildi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra insana doğrudan dokunan hizmetlerinde önemli olduğunu söylerken, “Evde Bakım Hizmeti” için başvuruda bulunan tüm Düzcelilere eşit bir şekilde hizmet verildiğini söyledi.

Belediyenin imkânlarının ve kapılarının her zaman vatandaşlara açık olduğunu söyleyen Başkan Özlü, “Evde Bakım Hizmetlerimiz ücretsiz. Tüm halkımızın mutlu ve sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmesi için çalışıyoruz.” dedi.

Yorumlar (2)
Murat 2 yıl önce
Yüreklere dokundunuz iyiki varsın iz
Duzceli 2 yıl önce
Nerde boyle hizmet acaba. Tayyip baskanimizdan Allah razi olsun. Sorsan begenmezler namertler. Muhalefet gelsin(Allah muhafaza) gorecekler gunlerini. Biz zamaninda gördük nasil yonettiklerini Allah onlara firsat vermesin insAllah.
20
açık