banner851

banner955

“İL ÖZEL İDARE KIŞA HAZIR”

İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, bu yıl Düzce’de etkili olması beklenen yoğun kar yağışına karşı Düzce İl Özel İdaresi’nin hazırlıklarını tamamladığını söyledi. Günal, “Biz kış ayına hazırız” dedi.

Düzce 01.12.2021, 12:19 02.12.2021, 11:57
1297
“İL ÖZEL İDARE KIŞA HAZIR”

Meteoroloji uzmanlarının tahminlerine göre, bu yıl Düzce’de kış ayı çetin geçecek. Etkili olması beklenen yoğun kar yağışına karşı yapılacak mücadele çalışmalarını Öncü Haber mikrofonuna değerlendiren İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, yoğun kar yağışına karşı Özel İdaresi’nin tüm makine ve ekibiyle sahada olacağını kaydetti.

Günal, “İlimizde etkili olması beklenen kar yağışı ile ilgili hem Valimiz Cevdet Atay başkanlığında yapılan toplantıda genel sekreterimiz, siyasi partilerimizin başkanlarıyla birlikte görüştüm. Zaten sizlerde biliyorsunuz ki bölge olarak her sene kışla ilgili mücadelemizi veriyoruz. Bu senede yine daha önceki senelere göre daha çok destek vermeyi planlıyoruz.  Bu süreçte hava şartlarını takip ediyor arkadaşlarımız, personelimiz. Ona göre hemen kamyonlarımıza bıçaklar takılıyor. Zaten ekipmanlarımız hazır,  daha yüksek yerlerde greyder olması gerekiyor. Onlarla ilgili her türlü hazırlık yapılıyor. Belli noktalara konulması ile ilgili programlar yapıldı. Hava durumuna göre ekipmanlar ekipler komple alanda olacaklar. Allah bir afet vermezse farklı bir şey olmazsa inşallah kış ayına hazırız, bir problemimiz yok” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Duzceli 13 ay önce
Kar yağınca görücez müdahalenizi bakalim
düzce li 13 ay önce
kar yağdıgında görecegiz hazırmısınız değilmisiniz her sene aynı senaryo her sene aynı tiyatroyu oynuyoruz
Aydın G 13 ay önce
Kış bir ay değildir, kış bir mevsimdir. Kış ayına hazır olunmaz Kış mevsimine hazır olunur. Şu Türkçemizi güzel yazalım güzel konuşalım
Yeni Sayımız