banner851

banner955

İL ÖZEL İDARE’DEN 9 AYDIR TABELA BEKLİYORLARDI…

Akçakocalı bir vatandaş Tahirli Köyü yol ayrımına 9 ay önce İl Özel İdaresi’nden talep ettikleri yön tabelasının takılmaması üzerine Düzce Valisi Cevdet Atay’dan yardım istedi. Vali Atay'ın talimatlandırmasıyla ilgili kurumlar harekete geçti.

Düzce 06.12.2021, 18:09 06.12.2021, 18:13
2733
İL ÖZEL İDARE’DEN 9 AYDIR TABELA BEKLİYORLARDI…

Düzce’de sosyal medya hesaplarından Düzce Valiliği ve Düzce Valisi Cevdet Atay’ın kullanıcı hesaplarına yazılan şikâyet ve taleplere anında geri dönülüyor.

Göreve geldiği Temmuz 2020’den bu yana ortaya koyduğu vatandaşla birebir teması ön plana alan yönetim anlayışıyla fark oluşturan Vali Atay’ın talimatlarıyla kurumlar vatandaşların isteklerini yerine getiriyor.

Son olarak Yasin Çakır isimli bir vatandaş, 9 ayı geçmesine karşın Akçakoca ilçesine bağlı Tahirli Köyü yol ayrımına talep ettikleri yön tabelasının yerleştirilmediğini belirterek Vali Atay’dan yardım istedi. 

Çakır, “Sayın Valim Tahirli Köyü yol ayrımına İGM’den yön tabelası istedik. 9 ay oldu halen bir tabela koyulmadı.” cümleleriyle Vali Atay’a seslendi.

Bu talebin ardından valilikten yanıt gecikmedi. Vali Atay, ilgili kurumları talimatlandırırken yapılan açıklamada, “Talebiniz gerekli kuruma iletilmiş olup en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.” denildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (4)
Musaba koyu 13 ay önce
Musababa köyü girisine kiybtabelasi için 3kere dilekçe yarım hem kgm ye hem özel idareye özel idare karayollarına karayolları özel idareye suç attı iiside yapmadi
Gökhan Serdar 13 ay önce
20 yıllık devlet memuruyum. 2 yıldır randevu alamıyorum. değiştirin bu valiyi. devlet bu değil. atanmış biri bu. şuursuz kabalak köylüsü sağlık müdürünün hırsızlıklarını yolsuzluklarını sümen altı ediyor.
Gökhan Serdar 13 ay önce
20 yıllık devlet memuruyum. 2 yıldır validen randevu alamıyorum. değiştirin bunu. devlet bu değil. atanmış biri bu.
Recep 13 ay önce
La olum.alti ustu bi tabela Be..Toplayin aranizda ne tutuyorsa.biraz devlete katkiniz olsun..gitgel bir suru masraf.mazot malzeme parasi..100 tllik tabela Be..Aip..utanmasaniz devletten yemeginizide evinize getirteceksiniz.pes ve yuhh diyorum..
Yeni Sayımız