banner851

banner614

İL ÖZEL İDARESİ ÇÖP İŞİNDE SINIFTA KALDI

banner619

Geçtiğimiz hafta sonu piknik yapmak için Topuk Yaylasına giden vatandaşlar, geride çöplerini bıraktı. İl Özel İdaresi hizmet alanı sınırları içinde olan Topuk Yaylasında, piknikçilerin bıraktıkları çöplerin toplanmamasına vatandaşlardan tepki geldi.

banner846
Düzce 06.07.2020, 16:38
1648
İL ÖZEL İDARESİ ÇÖP İŞİNDE SINIFTA KALDI
banner844

Hafta sonu piknik yapmak için Fenerbahçe’nin Spor tesislerinin de bulunduğu Topuk Yaylasını tercih eden vatandaşlar, geride çöplerini bıraktı. Topuk Yaylasında çöp yığınları oluşurken, İl Özel İdaresi ekiplerinin çöpleri toplamaması, tepkileri de beraberinde getirdi.

Doğası ve tertemiz havası ile insanlara huzur veren Topuk Yaylasına bırakılan çöpler, çevre kirliliğinin yanı sıra, etrafa kötü kokuların yayılmasına da yol açıyor.

Cep telefonları ile etrafta biriken çöp yığınlarının fotoğrafını çekerek 0542 767 18 81 no’lu Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına gönderen vatandaşlar, çöplerin bir an önce toplanmasını istedi. Konu ile ilgili Düzce İl Özel İdaresi’nin bir an önce çöpleri toplamak için harekete geçmesi bekleniyor. 

Yorumlar (9)
Yunus 12 ay önce
İl özel İdaresinin çöpten rahatsız Olduğunu sanmam, Hecinlere su kaynaklarının üzerine çöp döken idare topuk yaylasındaki çöpten neden rahatsız olsun, evinde hissetmiştir kendini, hemen bir ÇED raporu çıkartırlar toplanmasa da olur diye, başkanlık bunların cebinde zaten, İSKİ nin su havzasına çöp döken adamları adam edemezsiniz uğraşmayın. İlk seçimde bye bye!!
Neden... 12 ay önce
Neden terbiye ve adap yoksunu bu insanların pisliğinden il özel idaresi sorumlusu olsun.. Neden...? Oraya gidip piknik yapan her türlü pisliğini doğada bırakan zır cahillerin hiç mi kusuru eksikliği yok...
vatandaş 12 ay önce
Oraya gidip piknik yapan duyarsız, sorumsuz insanlar. Ardınızda bıraktığınız pisliklerinizi temizlemek en başta sizin göreviniz. Hiç mi utanmanız sıkılmanız yok.
İl özel idaresi sizin pisliklerinizi temizlemek için kurulmuş bir kurum değildir..
Haluk 12 ay önce
Vatandaş da ONUR belgesi mı aldı?
Düzceli Vatandaş 12 ay önce
İşte yaylalara asfalt yol yapılmasının sonu budur doğal güzelliğin bozulması
Zeki 12 ay önce
Yok acele etmeyin hangi bölüm hangi idare hizmet veriyorda siz hizmet vereceksiniz nolur ya uğraşmayın bedavaya yapıyorsunuz ya bu işi
S.s 12 ay önce
Bugun alında ama vatandaşlarda biraz dikkat etse iyi olur herşeyi gelişi güzel atmazsa on numara olur saygılar
Vatandaş 12 ay önce
Bu yaylalara giriş paralı olmadığı sürece insanların ne çöpü biter ne pisliği orda 5 konteyner ya var ya yok haftasonu yüzkerce araç geliyor oraya haliyle yetersiz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
az bulutlu