banner851

banner955

İL ÖZEL İDARESİ GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI YAPILDI

Koronavirüs salgınında getirilen kısıtlamalar nedeniyle 2 yıl yapılamayan Düzce İl Özel İdaresi Geleneksel iftar programı, geniş katılım ile yapıldı.

Düzce 30.04.2022, 14:50 30.04.2022, 13:38
819
İL ÖZEL İDARESİ GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI YAPILDI

Eski Köy Hizmetleri Binasında düzenlenen Düzce İl Özel İdaresi’nin geleneksel iftar programına, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti ve MHP’li Meclis Üyeleri, çalışanlar ile aileleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle başlayan iftar programı öncesinde konuşma yapan İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, iftar yemeğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ramazan ayının güzelliğine ve bereketine vurgu yaparak, 'Bu programın idaremize ve hepimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Ramazanın feyzinden ve bereketinden istifade etmek üzere tertip edilen bu toplantının birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi güçlendirmesini temenni ederim. Programı düzenleyen başta Genel Sekreterimiz olmak üzere İl Özel İdare çalışanlarına teşekkür ederek, şahsım ve meclis üyeleri arkadaşlarım adına hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

İftar programı, yapılan duaların ardından sona erdi.

banner844
Yorumlar (1)
Hlk 8 ay önce
Nerde beleş AKP GİT ORAYA YERLEŞ..Bİ DOYMADINIZ.
Yeni Sayımız