banner851

banner614

İL PROTOKOLÜ HEM GEZDİRDİ HEM TANITTI

Düzce Üniversitesi’nin öncülüğünde yerel dinamiklerin desteğiyle sağlık ve kültür turizmindeki gelişimini sürdüren Düzce, bu alanda yürütülen çalışmaları yerinde görmek isteyen önemli isimleri ağırladı. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, akademisyenler eliyle verilen tamamlayıcı tıp hizmetleri ve Konuralp’teki Antik Kent kazı çalışmalarını inceledi. Ziyaretlerde Akar ve Hisarcıklıoğlu’na il protokolü de eşlik etti.

banner619
Düzce 07.06.2021, 14:29 07.06.2021, 18:56
3633

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin'in ev sahipliğinde, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleştirilen “Turizm ve Sağlık Gezisi” Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Programda; Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Düzce Valisi Cevdet Atay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Türk İş Başkanı Ergün Atalay Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, katılım sağladı.

Düzce Valiliği, Düzce Üniversitesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan protokol kapsamında, Düzce ekonomisine katkı sağlamak ve tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliğini teşvik etmek amacıyla kurulan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni ziyaret eden heyete, GETAT’ta bulunan ozon, hacamat ve sülük tedavisi, alanında uzman doktorlar tarafından uygulandı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, "Düzce'nin ve üniversitemizin tanıtımı açısından çok önemli olan bu nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Düzce’mizin kıymetli değerlerinden olan tamamlayıcı tıp, Konuralp Antik Kenti ve Topuk Yaylası Tesisleri’mizi bu önemli ve değerli misafirlerimize Düzce Valimiz Cevdet Atay, 65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü ve DÜ Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile birlikte tanıtabilmiş olmaktan dolayı son derece mutluyuz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Aa 4 ay önce
Savunma Bakanı ile GETAT’ı ilişkilendirenedim. Haberi okurken Sarsılmaz’a falan geldiğini bekledim ama değilmiş…
Düzceli 4 ay önce
Önceki akşam Halk tv deki bir haberde bu vali elinde peçete iç bakanın peşinde ter içinde koşuşturuyordu
Resul İnan 4 ay önce
aziz başkan sağolsun, adam ağırlayacak bir yer var en azından