banner851

banner955

İLK ETAPTA 4 KAVŞAK LED IŞIKLA DONATILDI

Düzce Belediyesi, şehir içi trafiğinde farkındalığı arttırmak için kavşaklarda ışıklandırma çalışmasına başladı. Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen çalışma ile ilk etapta 4 kavşak noktasında LED ışıklandırma gerçekleştirildi.

Düzce 09.06.2022, 15:23
2472
İLK ETAPTA 4 KAVŞAK LED IŞIKLA DONATILDI
banner986

Düzce Belediyesi, sürücülerin şehir içi trafikte gece görüşü ve dönüş mesafesinde zafiyet yaşamamaları için, kavşak noktalarına öz kaynakları ile üretimini sağladığı LED ışıklandırma sistemi kurulumu yapıyor.
 


Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen çalışmayla trafikte farkındalığın arttırılması başta olmak üzere gece saatlerinde de sürücü, araç ve yaya güvenliğinin sağlanması amacıyla devreye alınan LED ışıklandırma sistemi sürücüler tarafından memnuniyetle karşılandı.


Müdürlüğe bağlı ekipler tarafından ilk etapta Darıcı Mahallesi kavşak noktası, Koçyazı Mahallesi kavşak noktası, Aziziye-Mergiç yolu üzeri kavşak noktası ve Valilik Arkası kavşak noktalarında kurulan sistem, özellikle gece görüşü açısından sürücülere önemli kolaylık sağlamasının yanında estetik açıdan da kavşaklara görsel güzellik katacak.

4 KAVŞAKTA DAHA IŞIKLANDIRMA YAPILACAK
İkinci etap kavşak ışıklandırma çalışmalarının Beyciler-Koçyazı Mahallesi arasında bulunan kavşak başta olmak üzere Teknopark, Üniversite kavşağı ve Kuyumcuzade Bulvarı kavşağında gerçekleşecek.

banner844
Yorumlar (4)
Duyarlı Vatandaş 2 ay önce
Rasim Betir Bulvarı'ndan Atatürk Bulvarı'na sağa dönerken trafikte sıkışma oluyor. Noterin olduğu kaldırımı 1 metre de olsa daraltılırsa trafik çok rahatlayacak.
Hasan Hüseyin 2 ay önce
Şehir o kadar karanlık ki sadece kavşaklarda değil heryerde tehlike var. Şu şehri biraz isiklandirin
Vatandas 2 ay önce
Bu kavsaklar kazay davetiye cikariyor göz u aliyor
Zorlu 2 ay önce
Kavşaklarda ki ışıklandırma yanında Adapazarı'nda olduğu gibi kavşaklara yaklaşırken hız kesici banketler yapılsa daha da iyi olur. Sürücüler bu hız kesiciler yüzünden yavaşlamak zorunda kalacak kazalara sebebiyet vermemiş olunacak.
26
açık