banner851

banner955

İLK KAZMA VURULUYOR…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İnönü, Avni Akyol ve Anıtpark alanını kapsayan Millet Bahçesi 1. Etap Projesinin 10 Temmuz itibariyle başladığını duyurdu. 14 bin 252 metrekarelik İnönü Parkı ve yanında bulunan 4 bin 883 metrekarelik Avni Akyol ile 8 bin 135 metrekare büyüklüğündeki Anıtpark'ın birleştirileceği proje ile yaklaşık 27 bin metrekare alan Millet Bahçesine dönüştürülecek.

Düzce 10.07.2020, 20:53 10.07.2020, 20:58
6881
İLK KAZMA VURULUYOR…
banner1032

Düzce’nin vizyonuna vizyon katacak, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün üzerinde titizlikle durduğu Millet Bahçesi 1. Etap Projesi için çalışmalar başlıyor. TOKİ ve Düzce Belediyesi iş birliği ile yürütülecek projede ihaleyi alan TOKİ Müteahhiti Gürsel Selvi ile bir araya gelen Başkan Özlü, ilk toplantıyı yaparak  yer teslimini gerçekleştirdi.

Toplantı hakkında açıklamada bulunan Başkan Özlü, TOKİ ile birlikte yürütülecek bu önemli proje ile şehrin kalbine 27 bin metrekarelik yeşil alan ve sosyal yaşam alanı kazandırdıklarını ifade etti. TOKİ’nin ihale şartı gereği 300 gün sonunda parkı tamamlayacağını belirten Başkan Özlü, ‘milletin olanı, millete kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Şimdi artık alandaki atıl vaziyeti ortadan kaldırma zamanı, 10 ay içinde tamamlanacak Millet Bahçesi Düzce’ye çok yakışacak’ ifadelerini kullandı.

“Millet, ‘Bahçesi’ne Kavuşuyor”

Sosyal medya üzerinden proje görselleri ile birlikte “10 Temmuz 2020… Başlıyoruz… Millet ‘Bahçesi’ne Kavuşuyor” şeklinde heyecanlandıran bir paylaşım yapan Başkan Özlü, Düzce ölçeğindeki diğer illerden konumu ve büyüklüğü itibariyle ayrılan üç parkın, tek bir alan haline getirilmesi konusunda duyduğu mutluluğu dile getirerek “bu proje hem bizim hem de şehrimizin kalbi için büyük önem arz ediyor. Düzce’nin değerine değer katacak, Yeşil Düzce’yi daha şehrin merkezinde hissettirecek Millet Bahçesi 1. Etap; bizim için, tüm hemşerilerim için hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Yorumlar (16)
semih g. 2 yıl önce
tebrik ediyorum düzcene vizyon kazandırıyorsunuz makyaj değil kalıcı estetik bravo size
Ahmet 2 yıl önce
Millet parkına masatanisi tenis kortu gibi spor aktiviteleri olsun çok guzel olur
Gul Zarife (inan) sen 2 yıl önce
Cok guzel bir haber tesekkur ederim sayin belediye baskanimiz Faruk Ozlu Düzce nin böyle bir yere ihtiyacı vardı
Rantciliyin sonu gorunuyo 2 yıl önce
Meydanlari rant kapisi yapmanin sonucu baktilerki tepetaklak oluyolar meydanlarin icine sicmayi birakib adam gb millet bahcesi yapmaya kalktiler.gunah cikariyolar bi nebze ama milleti rantlarinden dolayi tiksindirdiler bi kere ..gozumde karinca kadar degerleri yok.110 bin imam imame ordusu 24 saat dua etse nafile.gunahlari paklanmaz.
Memleket Sancısı 2 yıl önce
Böylelikle Düzceden İnönü ve Anıt Park isimleride silinmiş olacak değil mi?
Madur 2 yıl önce
Gerçekten düzcenin bütün işleri hal oldu da bunu yaptılar
Düzceli 2 yıl önce
Güzel olacağını düşünüyorum.
Hayırlı olsun.
burası DÜZCE her yer yeşi 2 yıl önce
HD
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık