banner851

banner614

İLK MAĞAZASINI DÜZCE’YE AÇTI…

banner619

Modern mutfak, balkon ve banyo alanları ile ilgili 360 derece çözümler sunan Engin Yapı Market Ev Geliştirme Perakendeciliğinin kuruluşu olan KARRO markasıyla, Düzce’ye ilk mağazasını açtı.

banner846
Düzce 30.06.2021, 17:08 30.06.2021, 18:14
5465
banner844

Düzcelileri modern mutfak, balkon ve banyo alanları ile ilgili 360 derece çözümler sunan KARRO firmasının Hastane Caddesine açtığı mağaza için açılış töreni düzenlendi. Açılış törenine siyasi parti il temsilcileri, Düzce iş dünyası ve çok sayıda Düzce’nin tanınmış siması katıldı.

Açılış töreninde konuşma yapan KARRO Genel Müdürü Recep Mutlu, “Değerli Misafirlerimiz; bugün burada, bizim için çok özel bir günde; KARRO markamızın Düzce mağazasının açılışı için toplandık. Öncelikle değerli vakitlerinizi ayırıp, bu mutlu günde bizimle bir arada olduğunuz için hepinize şükranlarımızı sunuyoruz. KARRO; aile şirketimizin ikinci markası. Bu yıl 32.yılını kutladığımız Engin Yapı Market ev geliştirme perakendeciliği alanında faaliyetlerine devam ediyor. 2020 yılının Ocak ayında mutfak, balkon ve banyo alanlarıyla ilgili 360 derece çözümler sunma amacıyla KARRO markamızın temellerini attık.  KARRO; ana işimiz olan mekân kaplamayı ifade eden karo kelimesinden türetilmiş bir isim. Ve bugün marka sürecimizde bize ilham oldu. 

Düzce mağazamız; perakende mağazacılıkta dünyada yeni trend olan deneyim konseptinde tasarlandı. 4 katta 2000 m2 alanda hizmet verecek olan mağazamızda; gerçeğe en yakın ölçülerde tasarlanan mutfak, balkon ve banyolar bulunuyor. Bu alanlarımızın hepsi; mimari ekibimiz tarafından tasarlanmış ve uygulanmış fikirlerin, misafirlerimiz tarafından deneyimlenmesine imkân sağlıyor” diye konuştu.

“30 yıllık tecrübe ile müşterilerimize en modern ve kaliteli hizmeti sunuyoruz”

30 yıldır, müşterilerine en modern hizmetler sunduklarını kaydeden Mutlu, “Misafirlerimiz diledikleri mekânları; 360 derece çözüm hizmetimizle; tasarımdan, projelendirmeye, iş takibinden usta yönetimine tüm süreci bizim yürüttüğümüz bir hizmetle evlerine, iş yerlerine ya da projelerine uygulayabilecekler. Kendi lezzetlerimizi misafirlerimizle buluşturacağımız Kâffe konsepti, aynı zamanda sektör paydaşlarımız için sosyal bir alan olma özelliği de taşıyacak.

Mutfak stüdyomuz yemek kursları ve eğitimleri gibi etkinliklere imkân sağlarken şeflere de ev sahipliği yapacak. Mekânlarımızda aksesuar olarak sunduğumuz havludan, kokuya, sepetten, aydınlatmaya tüm ürünlerimiz çarşı alanından satın alınabilecek. Kısacası zaten oldukça meşakkatli olan inşaat ve tadilat süreçlerini mümkün olduğunca kolaylaştıracak işlevsel bir mağaza tasarladık. Hem bu mağazamızda; hem de 30 yıldır gerçekleştirdiğimiz tüm yatırımlarda 3 temel sorumlulukla ilerliyoruz. Bu sorumluluklarımız gelecek yıllarda önümüzü aydınlatacak” şeklinde konuştu.

“Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız Var”

“Müşterilerimiz bir ürün ya da hizmete verdikleri paranın karşılığını maksimum şekilde almak istiyorlar” diyen mutlu, konuşmasına şu şekilde devam etti:

 “Kişiye göre değişen keyfi fiyat istemiyorlar, eksik ürün, bozuk ürün, geç teslim edilen ürün istemiyorlar. Dolayısıyla gezilecek, keyifle alışveriş yapılacak bir mağaza, güler yüzlü bir hizmet, kişiden kişiye değişmeyen, uygunluğundan emin olunan bir fiyat politikası, özgürce seçim yapılabilecek ürün çeşidi ve hızlı teslimat bizim müşterilerimize karşı sorumluluğumuz.”

“Bölgemize Karşı Sorumluluklarımız Var”

Bir şehrin gelişmesindeki önemli faktörlerden birisinin özel sektörün ortaya koyduğu imkanlar olduğunun altını çizen Mutlu, şöyle devam etti:

“Bir şehrin gelişmesi için  kamu kaynaklarına erişim yollar, sağlık hizmetleri çok önemlidir. Fakat asıl önemli olan özel sektörün ortaya koyduğu imkanlardır. Biz Düzce'ye ne zaman artık burası bir metropol demeye başlarız? İnsanlar aradıkları tüm hizmetleri, ürünleri burada bulabildikleri zaman. Bu da tabii ki de belediyelerin, yerel yöntemleri destekleriyle fakat özel sektörün teşebbüsleriyle olacak. Bu hizmetin aynısı Düzce'de de var, bu ürünün aynısı, bu çeşidin aynısı, bu kalitenin aynısı, bu fiyatın aynısı Düzce'de de var diyemediğimiz için. Bu konuyu çözmek, Aynısı Düzce'de de var demek bizim bu bölgeye karşı sorumluluğumuz.  Geçtiğimiz bu zor ekonomik koşullarda ayakta kalmak, yatırımlarımıza devam etmek ve her şeyden önce olumlu bakmak zorundayız.

Hep beraber, herbirimiz kendi işini çok iyi yaparak, daha çok çalışarak, daha çok üreterek zorlukları aşacağımıza inanıyoruz. Dolayısıyla daha fazla mağaza açmak, daha fazla istihdam sağlamak, daha fazla vergi ödemek bizim ülkemize karşı sorumluluğumuz. 1 yıldır bu mağazanın ortaya çıkması için fedakarca çalışan tüm ekip arkadaşlarıma, sektörün yaşadığı ürün tedariği problemlerine rağmen tüm nazımızı çeken, her zaman desteklerini gördüğümüz tedarikçi firmalarımıza teşekkür ederek bitirmek istiyorum.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Refik Karali 1 ay önce
Akepe başkanı açılış yapıyor. Bu marka da akp
t. 1 ay önce
En fazla 3 ay.
şişmansiyasetçi 1 ay önce
Yatırımcı firmaya halkım adına teşekkür ediyorum. Görüyorsun değil mi gazeteci kardeşim? Benim halkım herşeyin iyisine layık. Büyük şehirlerden büyük firmaların yatırım için teşviki şart. Büyük belediyelerden destek şart. Hep birlikte el ele yardımlaşarak daha güzel günlere.
HAYIRLI OLSUN 1 ay önce
AZCIK YER AÇSAYDINIZ MAKAS TUTANLARA ARADAN UZANMAYA ÇALIŞMIŞLAR :d