banner851

banner955

İLK MEZUNLARINI VERDİ

Düzce Üniversitesi Hastanesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Obezite Merkezi, ilk mezunlarını vermenin mutluluğunu yaşadı.

Düzce 14.07.2020, 11:06 14.07.2020, 16:48
3016
İLK MEZUNLARINI VERDİ
banner1032

Obeziteyle mücadelede kapsamında Düzce Üniversitesi Hastanesi Obezite Merkezi’ne başvuran danışanlar; uzman doktor, diyetisyen, psikolog ve fizyoterapistten oluşan ekip tarafından verilen 6 modülden oluşan eğitimi tamamlayarak mezun olmaya hak kazandı. Obezite Merkezi’nde özel beslenme ve aktivite programına alınan danışanlara,  katıldıkları grup eğitimlerinde sağlıklı yaşam tarzı kazandırılarak motivasyonları arttırıldı. Sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite konularında eğitimler alan danışanlar, kilo vermenin yanı sıra yaşam kalitelerini de yükseltme imkanı buldu.

Eğitimi tamamlayan danışanlara; Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Başhekim Yardımcısı ve Merkez Sorumlu Hekimi Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan ve merkez eğitmenleri tarafından katılım belgesi takdim edildi.  Danışanları tebrik eden Başhekim Prof. Dr. Balbay ve Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Pehlivan,  edindikleri sağlıklı yaşam tarzını bundan sonraki dönemde de devam ettirmeleri temennisinde bulundu.

Obezite Merkezi’ndeki eğitimin çok yararlı geçtiğini ifade eden danışanlar, Düzce Üniversitesi Hastanesi idaresine ve merkez eğitimcilerine teşekkür etti.

Obezite Merkezi grup eğitimleri ile ilgili olarak Düzce Üniversitesi Hastanesi'nin 0 380 524 13 90 numarasını arayarak 5105 dahili hattından ayrıntılı bilgi alınabiliyor.

banner844
Yorumlar (1)
Hatice emiral 2 yıl önce
Merhaba bende şeker tansiyon hastasıyım 90 kiloyum boy 153. Yaş 51 çok uğraşıyom kilo veremiyorum Böyle proğrama bende katılıp eğıtım almak istıyorum. Yardımcı olursanız yol gösterirseniz çok memnu. Olurum sağlıkla kalın
22
açık