banner851

banner955

İLKİ DÜZCE BELEDİYESİ BİNASI ÖNÜNE YERLEŞTİRİLDİ

Düzce Belediyesi iştiraki ile kurulan Ulaşım A.Ş şirketi kent kart dolum makinelerini hizmete sundu. Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların, daha kolay, daha pratik bir şekilde kent kartlarının dolumu yapılacağı makinelerin ilki Düzce Belediyesi merkez binası önüne kuruldu.

Düzce 07.09.2020, 10:11
1923
İLKİ DÜZCE BELEDİYESİ BİNASI ÖNÜNE YERLEŞTİRİLDİ

Düzce Belediyesi, kart dolum cihazlarının hizmete girdiğini bildirdi. Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile şehir içi toplu ulaşım sistemi, yenilenen 100 otobüsün devreye alınmasıyla birlikte tamamen değişti. Bu kapsamda yeni düzenlemeye ek olarak vatandaşların kolay ulaşabilecekleri bölgelere kart dolum cihazları yerleştirildi. Vatandaşların ulaşımlarını rahat yapabilmeleri adına gişede sıra beklemeden birkaç saniyede dolum yapan Kent Kart cihazları zamandan da tasarruf sağlayacak.

Kent Kart dolum cihazlarının ilki Düzce Belediyesi merkez binası önüne yerleştirildi. Alınan ikinci cihaz ise Bahçeşehir 3. Bölge Çamlıevler Hicret Cami önü, otobüs durağı yanına kuruldu.

7/24 bakiye yükleme imkânı

Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların daha pratik bir şekilde kent kartlarının dolumunu yapabileceği cihazların bu hafta Düzce’de yoğun olarak kullanılan durakların yakınına kurulmaya devam edileceği açıklandı. Bu sayede kart dolum cihazları ile kent kartlarına gişede sıra beklemeden 7/24 bakiye yükleme imkânı sağlanmış olacak.“

Yorumlar (10)
Yolcu 2 yıl önce
Ufacık minibüsleri aldınız, millet ya yer bulamıyor, ya da ayakta gidiyor. Bu Düzce belediyesinin ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum. Okullar da açılırsa o zaman durum daha da vahim olacak.
Halk 2 yıl önce
Ne o minubusler.O de 3 merdiven arkaya dogru iki merdiven.sakat hasta ve yaslilar ne olacak Baskan .bu yanlisdan dön.Biz senden vazgectik sende düzceden vazgec
Elif 2 yıl önce
Eski kartlar da dahil mi yüklemeye yoksa değişecek mi?
Mehmet HAN 2 yıl önce
2015 li yıllarda dikkate alınan son sayın başbakanımızın ulaştırma bakanlığı döneminde kendi fikri önerim olan TÜRKİYE-KART uygulaması gündeme gelmiş çalışma başlatılmıştı.Buna göre ülkemizin tamamında geçerli olacak bir ulaşım havuzu oluşturulacak tek kartla şehiriçi ulaşımda kullanılacaktı.ulaşımdaki geniş ağı tek kanaldan merkezi yönetim eliyle hizmet vermesi sağlanacaktı.önerim dikkate alınmışken kadük oldi gitti.
SEZGİN 2 yıl önce
AYNISINI SU KARTLARI İÇİNDE YAPSA İYİ OLACAK..
KOMEDİ FİLMİ 2 yıl önce
ZATEN TOPLU TAŞIMAYA DEĞİŞTİRMEYE DÜN KARAR VERDİLER, ARAÇLAR KARTLAR KULLANIMA KAÇ GÜN OLDU BAŞLAYALI DAHA YENİ AKTİF EDİYORLAR. DAHA KIRK FIRIN EKMEK YEMENİZ LAZIM SİZİN BELEDİYE OLMANIZ İÇİN
Düzceli 2 yıl önce
13.14 bölgedekiler bolu belediyesinemi bağlı dolum çihazı neden koymuyorsunuz ve belediye hizmetleri neden bu iki bölgeye yapılmıyor,caminin önündeki şeleleyi çalıştırırmısınız,orta refuj tretuvar taşları ışıklandırması,boyanması bu bölgede neden yok
VATANDAŞ 2 yıl önce
KEŞKE SU DOLUM KARTLARI İÇİNDE YAPSALAR ÇOK İİ OLUR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık