banner851

banner955

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ YERİNDE ÖĞRENDİ

Düzce Belediyesi Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, Cumhuriyet İlkokulu 4. sınıf öğrencilerini Düzce Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda ağırladı. Gösterişli, Sosyal Bilgiler dersinin yerel yönetimler konusunu öğrenciler ile birlikte işledi.

Düzce 28.05.2022, 09:00 28.05.2022, 15:58
187

Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, sosyal bilgiler dersi kapsamında gördükleri yerel yönetimler konusunu Düzce Belediyesi’nde işledi.
4. sınıf öğrencilerini Düzce Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda Düzce Belediyesi Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli ağırladı.

Ziyarette, öğrenciler, belediye başkan ve başkan yardımcılarının görevlerinden birimlerin işleyişinin ne şekilde olduğuna, itfaiye ve zabıtanın görevlerinden içme suyuna, kütüphane yapımından sosyal ve sportif alanların durumlarına kadar merak ettikleri bir çok konuyu Gösterişli’ye sordu.
"Verimli bir etkinlik oldu"


Öğrencilerin belediyenin işleyişine yönelik merak ettiği soruları samimiyetle cevaplayan Gösterişli, “İlkokul çağındaki çocuklarımızla beraberdik. Derste işledikleri yerel yönetimler konusunu bizzat yaşayarak deneyimlemelerine katkıda bulunmaya çalıştık. Verimli bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Derslerine iyi çalıştıkları belli. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (1)
kelek tarlası 7 ay önce
Kendisi çok biliyormuş ve bugüne dek işgal ettiği makamların hakkını verebilmiş gibi bir de çocuklara mı anlatıp ögretiyor? Daha neler göreceğiz acaba? Vay benim güzel memleketim kimlerin insiyatifinde ...?
Yeni Sayımız