banner615

banner614

banner701

İNŞAAT HALİNDEKİ KUR’AN KURSU’NUN ÇEVRESİ KAPATILDI

banner619

Öncü Haber’in 19 Eylül Cumartesi günü gündeme taşıdığı, inşaat halindeki Kültür Mahallesi 04 – 06 Yaş Kur’an Kursu inşaatı ile ilgili “Kur’an Kursu İnşaatı Madde Bağımlılarının Yuvasına Döndü” başlıklı haberin ardından Düzce İl Müftülüğü harekete geçti. Binanın giriş ve çıkışları Ağaç OSB kaplamalarla kapatıldı.

Düzce 23.09.2020, 16:30 23.09.2020, 17:10
1531

Kültür Mahallesi’nde arsası hayırsever bir vatandaş tarafından, Kur’an Kursu yapılması şartı ile Diyanete bağışlanan Kültür Mahallesi 04 – 06 Yaş Kur’an Kursu’nun inşaat çalışmaları bir süre önce durdurulmuştu. Hiçbir güvenlik önleminin alınmadığı Kur’an Kursu inşaatı, uyuşturucu madde başta olmak üzere bali ve tiner gibi uçucu madde kullananların yatağı haline gelmişti.

Konu ile ilgili Öncü Haber, inşaat halindeki Kur’an Kursu’na giderek, rezaleti yerinde görüntülemiş ve konuyu gündeme taşımıştı. Öncü Haber’de yayımlanan “Kur’an Kursu İnşaatı Madde Bağımlılarının Yuvasına Döndü” başlıklı haberin ardından harekete geçen Düzce İl Müftülüğü yetkilileri, geçici olarak inşaatın giriş ve çıkışlarını Ağaç OSB plakalarla kapatarak, hiç kimsenin inşaata girmemesi için güvenlik önlemi aldı.

Şu anda atıl vaziyette bekleyen Kur’an Kursu inşaatının ise önümüzdeki aylarda yeniden başlatılacağı öğrenildi.

Öncü Haber’de yayımlanan “Kur’an Kursu İnşaatı Madde Bağımlılarının Yuvasına Döndü” başlıklı haber: http://www.oncurtv.com/asayis/cevre-sakinleri-yetkilileri-goreve-davet-etti-h150339.html

Haber: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (3)
Osman 1 ay önce
Bu keşlerin çerçöpünü temizlersiniz de manevi pisliğini oradan da temizleyip nasıl çocuklara Kuran öğreteceksiniz? Rezil serseriler, yüzkaraları. Başka zıkkımlanacak yer bulamamışlar.
VATANDAŞ 1 ay önce
baya caydırıcı olmuş. oraya daha önce giren adamlar bu sefer o koyduğunuz tahtaları kırıp parçalayıp ateş olarak kullanıcaklar.
önlem 1 ay önce
Bir tekmelik güvenlik önlemi he!
25°
açık