banner851

banner614

"İNSANLIĞA UZANAN SEVGİ ELİ”

banner619

Her yıl 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, insan hayatının söz konusu olduğu her coğrafyaya yardımseverliği ulaştıran Türk Kızılay’ının 100 yıldan eski tarihi ile insanlığa hizmetini sürdürdüğünü vurguladı.

banner846
Düzce 03.11.2020, 14:46 03.11.2020, 14:54
451
"İNSANLIĞA UZANAN SEVGİ ELİ”
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 'Kızılay Haftası' dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 Başkan Dr. Faruk Özlü, her yıl 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Dünyanın her yerine, insan hayatının söz konusu olduğu her coğrafyaya iyiliği, yardımseverliği, nezaketi ve can kardeşliği ulaştıran Türk Kızılay’ı 100 yıldan eski tarihi ile insanlığa hizmetini sürdürmektedir. Yakın zaman içinde Suriye’de görevi başında şehit verdiğimiz Kızılay personelimiz nezdinde; Türk Milleti’nin mazlumlara uzanan sevgi elinin temsilcisi Kızılay çatısı altında bugüne kadar hizmet vermiş tüm şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, görev ve sorumluluğuna gönül vermiş kardeşlerime sevgilerimi iletiyor, Kızılay Haftası dolayısıyla her birini gönülden kutluyorum.”

Yorumlar (1)
CAN 10 ay önce
SAYIN BASKA SU SORUNU CÖZÜN BIR COBAN KAVSAGINA ÜST GECITLI ARABALAR ICIN YOL YAPIN ANTALYADA ÖYLE VE MERKEZDE COK HASARLI CIRKIN GÖRÜNÜMLI EVLER VAR COK KÖTÜ DÜZCE MODERN OLMALI ULASIM AKCAKOCA DÜZCE HENDEK SAKARYA COK BERBART COK ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERLE BUMU HE NUSRETDIN MH LESINDEKI O TIRAFO BERBART ELETIRIK TELEI NEDEN YERIN ALTINA ALINMAZ