banner851

banner614

İŞÇİ SERVİSİ İÇİN ÖNEMLİ KARARLAR YOLDA

banner619

Düzce’de yeni tip koronavirüs salgınının fabrika çalışanları üzerindeki yayılımını önlemek üzere adım atıldı. Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığındaki toplantıda, Öncü Haber’in gündeme getirdiği çalışanların ulaşımını sağlayan işçi servislerinde bulaş riskini azaltmak için araç sayısının arttırılması konusu da masaya yatırıldı.

banner846
Düzce 15.12.2020, 17:45
3840
İŞÇİ SERVİSİ İÇİN ÖNEMLİ KARARLAR YOLDA
banner844

Hızla yayılan koronavirüs salgını nedeniyle kısıtlamaların günden güne arttığı Düzce’de özellikler OSB’ler faaliyet gösteren fabrikalardan peş peşe koronavirüs haberleri geliyor.

Yüzlerce hatta büyük sanayi tesislerinde binlerce işçinin çalıştığı organize sanayi bölgesinde kurulu fabrikalar başta olmak üzere salgına karşı tedbirlerin üst düzeyde tutulması hem çalışan sağlığı hem de sorunsuz üretim için önem taşıyor. Ancak Düzceli işçilerin birçoğu özellikle servislerdeki yolculuklardan endişe duyuyor.

OSB’lerde koronavirüsle mücadele anlamında atılacak adımların belirlenmesiyle ilgili Düzce Valiliği harekete geçti. Düzce Valisi Cevdet Atay bakanlığında gerçekleştirilen toplantıda ilgili kurum amirleri, oda başkanları ve OSB yetkililerinin katılımıyla çalışanların ulaşımlarını sağlayan servis araçlarında bulaş riskini azaltmak amacına yönelik, alınacak tedbirler masaya yatırıldı. Toplantıda personel servislerindeki yoğunluğun azaltılması için servis sayılarının arttırılması konusu da gündeme geldi.

Yorumlar (6)
Osman 7 ay önce
Aman ha kodamanlara masraf çıkarmayın. Karlarından bir katre eksilir. MazAllah yataklara düşer hasta olurlar.
Resul İnan 7 ay önce
eee sonuç? Her koltuğa yolcu alınabilir kararı orada dururken hiçbir şey yapamazlar ancak tavsiye kararı çıkar
Fatih 7 ay önce
Amcamı akıllara geldi
Servisçi 7 ay önce
Sorarım size işsizliğin zirve yaptığı servis işi yapan kişiler iş yapamazken servis plaka iptalinin bu dönemde yapılması doğru mu sorarım ... İş varda servis plakamızı mı kullanmıyoruz .... Bir an önce iptali söz konusu olan S plaka iptalleri geri çekilmeli
Vali beye 7 ay önce
Duzce Belediyesinnde Ulastirma islerinede bi ceki duzen verdirseniz.Ne guzergajlari guzerganl.Dunya kadar minubusu çobana doldurdu.Minnak minubuslerde arkadaninn nefesi ensemizde.Koskoca otobisleri kaldiran Baskana deyin ne diyecekseniz.
gt 7 ay önce
genelge gelmeden karar alıp uygulayamazlar,boş yere orda toplantı yapıp kendilerine corona riski çıkarmışlar:)
21°
parçalı az bulutlu