banner851

banner955

İŞÇİLERE CHP’DEN DE DESTEK GELDİ

4 Temmuz Perşembe günü, ağır çalışma şartlarına rağmen yeterli ücreti alamadıkları gerekçesiyle Grev kararı alan Standart Profil emekçilerine destek amacıyla CHP İl Başkanı Semih Cemşit Fabrika önüne giderek açıklamalarda bulundu.

Düzce 08.08.2022, 17:30 08.08.2022, 18:18
3775
banner1032

Ağır çalışma şartlarına rağmen yeterli ücreti alamadıkları gerekçesiyle Grev kararı alan Standart Profil çalışanlarına, siyasi parti temsilcilerinden ziyaret üstüne ziyaret gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er’in ziyaret ettiği Standart Profil çalışanlarını, CHP İl Başkanı Cemşit te ziyaret etti.

“İnsanlar evlerine et, süt, yumurta alamayacak duruma geldi. Gelişen enflasyon karşısında maaşlar eridi.” Diyen Cemşit, işçilerin aldıkları bu kararda sonuna kadar destekçi olduklarını vurguladı.

“Haklarınızın verilmemesi günah”

Öte yandan işçilerin yoğu ilgisi ile karşılanan Cemşit, “Yıllık enflasyonun %176 lara dayandığı bu dönemde sizlere hakkınızın verilmemesi çok ayıp günah, sizlerin emeklerine yazık ediyorlar.” şeklinde konuştu.

Son olarak Cemşit, bu işin sonuna kadar takipçisi olacaklarını vurgulayarak, işçilerle hatıra fotoğrafı çektirip fabrika önünden ayrıldı.

banner844
Yorumlar (8)
atin isten grev yapanları 2 ay önce
bu grev yapanlar yerine çalışacak bissuru adam var sokakta
Düzceli 2 ay önce
Adamsın Başkan sizden Düzce’den bir milletvekili istiyoruz birde Düzce belediyesini sevgiler başkan
muzzy37 2 ay önce
chp her zaman kargaşaya destek olmuştur. Yoksa hiç umrularında değil.
İbrahim gokce 2 ay önce
Başkan yanlış bilgilendirilmiş biz sesimizi duyurmak için mesai bitimlerinde alkış ve isliklerla 1 hafta boyunca iş cikislarimizi yaptık sesimizi duymadıkları böle bı eyleme geçtik sonuna kadarda talebimiz gerçekleşen kadar kararliyizdevam edicez.eylemde olmasaydın İlhami beye fındık filizi anlamak için yardıma giderdik
İto kilit 2 ay önce
Kapa git sp, yıllarca ekmek yedikleri kaba mican bu insanlara anca bu gerek. Bu insanlar tok, bu is siyaset işi, yıllarca kapıda beklerler yalvarirlar bizi ise alsın diye. Çoğu zorla liseyi bitirmiş, iş harici okey atmaktan başka işi olmayan kişiler. Kapa sp bunlar doymuş, ac insanların olduğu yere al uretimini..
İşçi 2 ay önce
Boş yapma sayın Başkanım. Yandaş bankamatik çalışanlarını dökmüş olmasın. Nurdan laf yetiştireceğize dizide orda görmek isterdik
çalışan 2 ay önce
Konu hakkında bilgi sahibi olmak gerek yada susmak, çok ayıp ediyorsunuz. konuşurken kul hakkına girmemek lazım
... 2 ay önce
KEŞKE YEREL BASINDA SİZİN KADAR DUYARLI OLSAYDI
14
kapalı