banner614

İŞLEK CADDE VE SOKAKLARDA DEZENFEKSİYON ÇALIŞMASI YAPILDI

banner619

Düzce’de artan Koronavirüs vaka sayıları üzerine Düzce Belediyesi harekete geçti. Belediye ekipleri şehir merkezinin işlek cadde ve sokaklarında dezenfeksiyon çalışması yaptı.

Düzce 09.12.2020, 11:20 09.12.2020, 11:08
1723
İŞLEK CADDE VE SOKAKLARDA DEZENFEKSİYON ÇALIŞMASI YAPILDI
banner785

Tüm Dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs pandemisinde Düzce’de artan vaka sayıları ürpertici boyutlarda seyrediyor. 20 binin üzerine çıkan vaka sayısının önüne geçilemezken, Düzce Belediyesi ekipleri de kent merkezinin işle caddelerinde dezenfeksiyon çalışması yaptı.

Cedidiye Meydanı, İstanbul Caddesi, Spor Sokak, Gaziantep Caddesi, Aydınpınar Caddesi, Saatçigil Caddesi, İtfaiye Müdürlüğü Binası ve otobüs duraklarında yapılan dezenfeksiyon çalışmalarını, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Cengiz Tuncer ile Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aytaç Tefek yakından takip etti.

“Çalışmalar pandemi süresince devam edecek”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, dezenfeksiyon çalışmalarının pandemi süresince devam edeceğini belirterek, “Dezenfeksiyon çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımızda bize destek olan Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sn. Aytaç Tefek'e ve emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Bir öğrenci Annesi 2 ay önce
Cok guzel birazda Duzce universitesinin orada temizlik yapilsin orada o kadar öğrenci oturuyo her taraf çöp hele binaların ici binaların onu orayada bir el atılsın temizlik en azından haftada bir yapilsin
Düzce 2 ay önce
Geç kalınmış uygulama devamını bekleriz
Seyfullah TOKAÇ 2 ay önce
Caddeleri çeşitli kimyasallarla yıkamak salgını önlemede ne kadar etkilidir?
kapalı