banner851

banner614

İSTANBUL CADDESİ NEFES ALACAK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ‘Kent Estetiği Projesi’ kapsamında çalışmaları devam eden İstanbul Caddesi'nin yenilenmesi faaliyetlerini titizlikle yürütüyor. Başkan Özlü, caddenin yeni çehresinde önemli yer tutacak olan çiçek ve ağaçlandırma çalışmalarına yönelik Sakarya’da incelemelerde bulundu.

banner619
Düzce 20.05.2021, 17:40 21.05.2021, 20:58
1456

Başkan Dr. Faruk Özlü’ nün üzerinde hassasiyetle durdurduğu ve mayıs ayının başı itibariyle başlayan tam kapanma sürecini de fırsata çevirerek alt yapı ve beton atma çalışmalarının tamamlandığı İstanbul Caddesi, yeni yüzü için gün sayıyor.

SAKARYA’DA BİTKİLERİ İNCELEDİ

Düzce’nin şehir kimliğini oluşturmak için büyük çaba sarf ettiklerini dile getiren Başkan Dr. Faruk Özlü, “Tam kapanma ile birlikte Kent Estetiği Projesi kapsamında çalışmalarına başladığımız İstanbul Caddesi’nde faaliyetlerimizi hız kesmeden yürütüyoruz.

Ekiplerimiz, alt yapı ve kazıma işlemlerinin ardından beton dökerek ilk etabımızı tamamladılar. Dün de Sakarya’ya giderek caddemize dikilecek olan Düzce’nin mevsimine, yapısına uygun estetik açıdan fark yaratacak bitkilere yönelik incelemelerde bulunduk.” dedi.

ÖZLÜ: DÜZCE HER ŞEYİN EN İYİSİ VE EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR

İstanbul Caddesi’ne nefes aldıracak olan ağaçlarla ilgili ipucu da veren Özlü, “Kökü 60 santimetre büyüklüğü ise 2,5 metre olacak şekildeki süs bitkileri üzerinde izlenimlerimizi gerçekleştirdik. Hassasiyetle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda ince eleyip sık dokuduğumuzun bilinmesini isterim. Gelecek nesillere bırakacağımız en değerli miras yaşanabilir, sağlıklı bir çevredir. Düzce her şeyin en iyisini ve en güzeli hak ediyor. Bizler de bunun için üretmeye, çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (10)
taçsız kral 4 ay önce
başkanın işi gücü yok demek ki yıkacak başka bir şey bulamadı çiçek böcek peşine düştü
Köylü 4 ay önce
Yeşil Düzce de bitki kalmadı mı. İklimimize uygun..
Düzceli 4 ay önce
Başkan çalıyor Düzce eninde sonunda hak ettiği yere sayın özlü ile gelecek siyasi düşünce ve çıkarları bir kenara bırakıp icraata bakmak yeterli köstek değil destek olunmalı yıllardır çıkar kavgaları duzceyi yerinde saydırdı başkan başarılı
Düzce 4 ay önce
Çiçekle uğraşan bir başkan
Aa 4 ay önce
EN başta bütün incelemelerin bitmesi gerekiyordu.
Kunduracilar Sokak 4 ay önce
Bir buyugumuz de Kunduracilar Sokak'ta baslari yukariya kaldirsalar keske.
Atil durumdayken hala Istanbul Caddesi'n de yapboz devam etmekte.
Çile 4 ay önce
Hız kesmeden derken 1 haftadır hareket yok, oraya ağaç dikileceğine dün mü karar verildi de bugün ağaç bakıyorsunuz, bu nasıl plansızlık? İst. caddesi ara sokağındaki bir esnafım sokağa giriş yok araçla mal indirmek büyük çile insanlar çukurlar vs. keyfinize bakın ne diyeyim.
YAVUZ0881 4 ay önce
Düzcedeki eroin esrar kullanımı ile ilgili ne çalışma yapıyor düzenin yetkilileri gençlik elden gitti siz inceleme yapın yalandan filime devam edin ama millete yaşattıklarınızı yaşamadan ölmeyi Allah nasip etmesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın