banner851

banner614

İSTANBUL CADDESİ PROJESİNİN DETAYLARI BELLİ OLDU

banner619

Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grubu İmar Komisyonu Üyeleri, ilk kazması vurulan ve hummalı bir çalışma takvimine girilen Kent Estetiği Projesi’nin uygulandığı İstanbul Caddesi’ni ziyaret ederek hem incelemelerde bulundu hem de işçilerin 1 Mayıs’ını kutladı. Konu ile ilgili AK Parti grubundan yapılan açıklamada projeyle ilgili de detaylar paylaşılarak projeye liderlik eden Başkan Faruk Özlü’ye teşekkür edildi.

banner846
Düzce 01.05.2021, 19:00 03.05.2021, 15:09
3725
banner844

Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grubu İmar Komisyonu Üyeleri, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün liderliğinde ‘Şehrin kalbinde büyük dönüşüm’ parolasıyla başlatılan Kent Estetiği Projesi’nin uygulanmaya başladığı İstanbul Caddesi’ni ziyaret etti.

Burada yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen meclis üyeleri, yetkililerden proje ile ilgili bilgi alırken alanda çalışmalarını sürdüren işçilerin de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutladı.

Konu ile ilgili AK Parti Meclis Grubu’nun resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada proje ve uygulama süresiyle ilgili detaylar da ilk kez kamuoyuyla paylaşıldı.

“350 METRELİK KISIMDA ÇALIŞMALARA BAŞLADI”

Hem esnafın hem de vatandaşların evlerinde olduğu tam kapanma döneminin fırsat olarak görüldüğü belirtilerek, “Cadde üzerindeki esnaflarımızın ve caddeyi kullanan vatandaşlarımızın çalışmalardan en az etkilenmesi hedefi il tam kapanma sürecini çalışma fırsatı olarak değerlendiren Fen İşleri Müdürlüğü  ekiplerimiz İstanbul caddemizin Cedidiye Meydanı ile Millet Bahçemiz arasındaki yaklaşık 350 metrelik kısmında çalışmalarına başladı” denildi.

“17 MAYIS’A KADAR TAMAMLANACAK”

Altyapı ve üst kaplama işlemlerinin kısıtlama bitişine kadar tamamlanmasının hedeflendiği aktarılırken açıklamada, “Fen İşleri Müdürlüğümüz, kendi ekip ve ekipmanları ile 2 vardiya halinde çalışarak mevcut zeminin kaldırılması, tüm altyapı tesislerinin yapılması ve üst kaplamanın tamamlanması işlerini tam kapanmanın bitişi olan 17 Mayıs’a kadar bitirmeyi hedefliyor. Proje tamamlandığında İstanbul Caddemiz, sağında ve solunda 5 er metrelik yaya kaldırımları ile, orta kısmında bisiklet yolu ve servis yolu ile 17 metre genişliğinde, zemini taş döşeli ,yol kenarları kent mobilyaları ve işyerleri ile cadde avm tarzında modern, estetik ve şehrimize yakışır bir caddemiz olacak inşallah” ifadelerine yer verildi.

ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR

Açıklamanın sonunda meclis üyeleri, “Bu güzel projeyi şehrimize kazandıran Bakanımız, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye, Projede emeği olan Başkan yardımcılarımıza, Birim Müdürlerimize ve sahada çalışan tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sağolsunlar, varolsunlar” cümelelriyle Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve çalışanlara teşekkür etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (19)
özcan 1 ay önce
yaya yollarina cam gibi mermerler dösenmez insaAllah
Hasan 2 ay önce
Faruk Özlü geldi şehre vizyon geldi. Değeri 2 sene sonra anlaşılır.
Net Adam 2 ay önce
Nurullah acaba sen hangi vasıfla ordasın çok merak ettim. her yerde boy göstererek bir yerlere gelmeye çalışma çabaların çok komik...meclis üyesi oldun torpille ilk önce o şini yap!!!!!!!
Eşraf 2 ay önce
Sayın belediye başkanımız.lütfen cedidiye camiinin önüne o çay ocağı hiç yakışmıyor.gereğini arz ederiz.
Huseyin 2 ay önce
Yap boza döndü yarın bi günde boru değiştirme alt yapı yine bozulmaz inşAllah,konutlar yolu ne olacak yol kötü bitmiş bozuk çatlak yarık şerit çizgiler yok
Vatandas 2 ay önce
Birde pehlivan gibi poz veriyorsunuz utanmadan ya millet aç tamam mi AC
Vatandas 2 ay önce
Kültür merkezinin basamaklarını değiştiriyorsunuz e hani lambalar çok elektirik yakıyor ya . Bahce şehirde güreş alanı yaptınız sonra soktunuz neden bırakın fakir fukara düğün yapsın sunnet yapsın küçük dükkan koyun içine. Ama olurmu .
Vatandas 2 ay önce
Ya siz neyin peşindesiniz he . Millet kan ağlıyor parasızlık dan yok cadde güzel olacakmış la bana bi baksanizasiz biniş gelir lamba takar biriniz gelir onu sokar ne imiş çok elektirik yarıyormuş tranvay getirirsiniz birbirinize uyuz olmakdan yikarsi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
kapalı