banner614

“İSTANBUL CADDESİ’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK”

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İstanbul Caddesi’nde alt yapı çalışmalarını gerçekleştiren ekipleri ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Düzce 27.11.2020, 16:21
2521
“İSTANBUL CADDESİ’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK”
banner785

İlk olarak Cedidiye Cami önünde teknik personelle bir araya gelen BaşkanDr. Faruk Özlü, ardından İstanbul Caddesi’nde içme suyu hattını değiştiren ekiplerin çalışmalarını yakından inceleyerek gerekli talimatlarını aktardı.

Yıllardır el değmemiş alt yapı sorunlarını ortadan kaldırmak için kolları sıvadıklarını belirten Başkan Özlü, “ Derdimiz Düzce’mize en iyi ve layıkıyla hizmet yapabilmek. Bunun için de ekiplerimiz dört bir yanda çalışıyorlar.

Alt yapı sorunun çözümü için ilk olarak İstanbul Caddesi'nden başladık. Caddenin altyapısının tamamlanmasının ardından İstanbul Caddesi'nin üst yapı çalışmaları kapsamında çevre düzenlemesi ile de caddenin çehresi değişecek” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (4)
Arif seymen 2 ay önce
Sn. Başkan orman işletmesinin önünde biten bisiklet yolunun devamını muhtemelen unutmuşsunuz.
Yeni acılan Istanbul Park Migros a bisiklet ile giderken tekrar yoğun araç trafiğine maruz kalıyoruz.
Ayrıca yol üzerinde yeni yapılan binadan dolayı yaya kaldırımı çok dar ve yolun ortasına bir de elektrik direği dikilmiş.
Bir de bunlara göz atarsanız memnun oluruz. En azında kazaya maruz kalmayız.
DÜZCE SEVDALISI 2 ay önce
Bİ BİTİREMEDİNİZ 500 MT LİK YOLDAKİ ALT YAPI SORUNUNU. ALLAH AŞKINA RAHAT BIRAKIN İSTANBUL CADDESİNİ YAP BOZA ÇEVİRDİNİZ...
Ozduzceli 2 ay önce
Minubuslere doldurdun insanlari covid tavan yapti..mimarsinsn cd.sini atil ysptin cobandaki trafigi 10 a katladn..artk git. Size tahammulumuz yok..
Düzceli 2 ay önce
Tabi tabi, zaten ben de uganda cumhurbaşkandım biliy10 mu
kar yağışlı