banner851

banner614

İŞTE ALTERNATİF YOLLAR

banner619

Düzce-Bahçeşehir Bağlantı Yolu’nun Zahid Kevseri Bulvarı’nda bağlandığı noktada başlatılan bakım çalışması nedeniyle sürücüler zor anlar yaşıyor. Özellikle trafiğin yoğun olduğu sabah ve akşam saatlerinde sürücülerin alternatif yollara yönlendirilmesinin sağlanamaması nedeniyle birçok noktada uzun araç kuyrukları oluşuyor. Gideceğiniz güzergaha göre, alternatif yolları sizler için derledik…

banner846
Düzce 04.11.2020, 16:10 04.11.2020, 16:58
3736
İŞTE ALTERNATİF YOLLAR
banner844

Bahçeşehir ve Bahçeşehir istikametine gitmek isteyen sürücüler hangi yolları tercih etmeli?

Düzce-Bahçeşehir Bağlantı Yolu’nun Zahid Kevseri Bulvarı’nda bağlandığı noktada başlatılan bakım çalışması nedeniyle Kervan Kavşağı’ndan giriş ve çıkışlar yapılamıyor.

Düzce – Bahçeşehir istikameti için alternatif yollar:

Bahçeşehir’e ulaşmak isteyenler, Atatürk Bulvarı üzerinden D-655 Karayolu’na bağlanarak, Kuzey Çevre Yolu üzerinden Bahçeşehir’e ulaşılabilir.

Koçyazı Mahallesi’ne ulaşmak isteyenler, yine Atatürk Bulvarı üzerinden D-655 Karayolu’na bağlanarak, Sancaklar Mahallesi mevkiinde bulunan ışıklı kavşaktan, 1596. Cadde üzerinden gitmek istedikleri yere ulaşabilir.

Yine Bahçeşehir ve Koçyazı Mahallesi istikametine gitmek isteyen sürücüler, Kuyumcuzade Bulvarı üzerinden, Hürriyet Caddesi istikametine ardından da Servet Bucurgat Caddesi’ne yönelerek, D-655 Karayolu’na çıkabilir. Buradan dileyen sürücüler D-655 Karayolu üzerinden Kuzey Çevre Yolu’na dileyen sürücüler de Doğu yönünde bulunan 1596. Cadde üzerinden Koçyazı Mahallesi ve oradan da Bahçeşehir Bağlantı yoluna ulaşabilir.

Düzce’nin doğu tarafından Bahçeşehir bölgesine ulaşmak isteyen sürücüler de D-100 Karayolu üzerinden Soğancı sapağını kullanarak, İstanbul istikametine dönüş yaptıktan sonra, Soğancı Kavşağı üzerinde bulunan ışıklı kavşaktan yolun sağında bulunan Tütüncü Sokak üzerinden, yaklaşık 1 kilometre sonra bulunan Seven Sokak istikametine dönükten sonra Bilir Sokak istikametine yönelerek, Koçyazı Sapağı’na ulaşabilir.d

Bahçeşehir – Düzce istikameti için alternatif yollar:

Bahçeşehir’den Düzce istikametine gelecek sürücülerin, Kuzey Çevre Yolu üzerinden İstanbul istikametine dönerek, D-655 Karayolu’na bağlanarak Çoban Işıklı Kavşağı üzerinden Atatürk Bulvarı’na ulaşabilir.

Yine Bahçeşehir’den Düzce istikametine gelecek sürücüler, Kuzey Çevre Yolu üzerinden İstanbul istikametine dönerek, D-655 Karayolu’na bağlanarak, Sancaklar Mahallesi mevkiinde bulunan ışıklı kavşak üzerinden, batı istikametinde bulunan Servet Bucurgat Caddesi ardından da Hürriyet Caddesi üzerinden Kuzey yönünde ilerleyerek, Kuyumcuzade Bulvarına ulaşabilirler.

Koçyazı ve Bahçeşehir bölgelerinden Düzce istikametine gidecek sürücülerin, Bahçeşehir Bağlantı Yolu üzerinde bulunan Koçyazı Kavşağı’nı kullanarak, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinden ilerleyerek, sırasıyla, Terzioğlu Sokak, Atasoy Sokak, İstiklal Sokak, Fabrika Sokak ve Trafo Sokak üzerinden D-100 Yan yola bağlanarak Çoban Kavşağı’na ulaşabilir.

Bahçeşehir ve Koçyazı Bölgelerinden Düzce’nin doğusuna ulaşmak isteyen sürücülerin, Koçyazı Sapağı üzerinden Doğu yönünde bulunan Bilir sokak yönüne ilerleyerek, sırasıyla Seven Sokak, Tütüncü Sokak ardından Soğancı Işıklı Kavşak üzerinden Eski Bolu Caddesi’ne yönelenerek Düzce şehir merkezine ulaşabilir.

Yorumlar (5)
Bahçeşehirli 7 ay önce
İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde bile böyle bir çalışma yapılırken yolda çalışmanın devam ettiği kesimde trafik karşı şeride bağlanılıyor.
Çalışma yapılan 250 metrelik kısımda 3 günlüğüne karşı şeridi gidiş-geliş yapmak çok mu zordu?
YILMAZ 7 ay önce
sayın belediye başkanı ve beceriksiz ekibini tebrik ediyorum, bir şehir bu kadar kötü hale getirilebilir. şehir trafiği ve bu kavşak tam bir yap boz yazıktır sizi seçimle kıymetli oylarıyla buraya getirenler tam bir hayal kırıklığı bir partili vatandaş olarak üzülüyorum, bir tane hizmet edecek insan çıkmadı
Osman 7 ay önce
Millete eziyetten başka bir şey veremiyorsunuz. Yazıklar olsun. Kaç senedir insanlar huzurla, rahatla geçemiyor o kavşaktan. Düzceliyle derdiniz mi var sizin.
..... 7 ay önce
Peki bu çile ne zaman biticek ??
Mehmet 7 ay önce
Tamamda bu kuyrukları alternatif yol gösteriyorlarda köprünün diğer gidişini 4günlük çift şerit yapamadılar insanlar otobandan gelenler Akçakoca ve Ereğli’ye gidenler içinde düşünülmeden böyle yapılmazki.diger şeriti 2şerit haline gelebilirdi