banner851

banner614

İŞTE YENİ LOGODAN İLK DETAYLAR…

banner619

Düzce Belediyesi, zamanın teknoloji ve bakış açısına göre yıllar önce tasarlanan mevcut logosunu değiştirmek için gün sayıyor. Şehrin kimliğini ve kültürünü yansıtacak olan logo, Düzce halkının öz gücünü simgeleyecek. Yeni logonun tanıtımı Ramazan Bayramı’nın ardından yapılacak.

banner846
Düzce 05.05.2021, 12:00 05.05.2021, 14:12
3953
banner844

Düzce Belediyesi mevcut logosunu değiştirmeye ilişkin başlattığı çalışmalarda sona gelindi. Yıllar önce o dönemin gereklerine uygun olarak tasarlanan mevcut logo yerine daha modern, grafik ve iletişim kurallarına uygun, şehrin kimliğini, renklerini, kültür ve tarihini yansıtacak yeni Logo’nun tanıtımı için son hazırlıklar yapılıyor.   

Tasarlanan yeni logoda gücü, heyecanı, sonsuzluğu, itibar ve soyluluğu ifade eden renkler hakim olacak.

 “KURUM KÜLTÜRÜNÜ ÖNEMSİYORUZ”

Logo ile birlikte kurumsal kimlik rehberinin de oluşturulduğunu söyleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Saygın ve güvenilir bir Belediye inşa etmemiz, kurumsal başarımız açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Düzce Belediyesinin, kurumsal kültürün temel yapı taşlarından olan kurumsal kimliğine ilişkin çalışmalar uzun süredir titizlikle yürütülüyor” ifadelerini kullandı.

BELEDİYENİN AYRILMAZ DEĞERLERİ…

Başkan Özlü, belediyeye bir marka değeri ile kurumsal kimlik kazandırmak için çalıştıklarını belirterek, “Logo ile birlikte Kurumsal Kimlik Rehberimizi de hazırlıyoruz. Düzce Belediyesi olarak marka değerlerimizle ilgili stratejik çalışmalar yaptık ve rehberde kısaca bu değerlere yer verdik. Belediyemizin ayrılmaz değerlerini adil, şeffaf ve hesap verebilir, etik, yenilikçi ve değer yaratan, çevreye duyarlı ve katılımcı olarak belirledik” cümlelerini aktardı.

Yenilikçi fikirlerle projeler ürettiklerini kaydeden Özlü, “Bu değerler doğrultusunda ‘Yeni Bir Vizyonla Düzce’ için başarılı işler ve yenilikçi projeler üretiyoruz. Düzce için çalışan bir belediye olma algımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Biz de bu değerler doğrultusunda logomuzu şekillendireceğiz” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (9)
hasan 3 ay önce
antidemokratik bir uygulama....
Düzceli genç 3 ay önce
Düzce Ulaşımın logosunu yapan medya ajansı veya her ney firmaysa umarım onunla anlaşmamışsınızdır. O kadar iğrenç bir logo ki bunda da aynı şey yaşanmasını istemiyorum. Şu anki logo gayet iyi üstüne çizim yapılmalı tekrar söylüyorum. Bunun için kaç para harcandı onu da belirtirsiniz umarım!
Düzceli81 3 ay önce
Hayatının çoğunu düzcede geçirmemiş. İşi bitincede düzceyi terkedecek kişiyi başkan yaparsan olacağı bu....
Cash81 3 ay önce
Yeni logo ayağına paralar kime gidiyor acaba ben helal etmiyorum
65 yaş 3 ay önce
Klasik AKP zihniyeti.Bizim istediğimiz gibi olsun.
Resul İnan 3 ay önce
mevcut logo ya el uzatmak cidden büyük ihanettir.
Soyluluk 3 ay önce
İtibara, soyluluğa ve sonsuzluğa ihtiyaç var gözüküyor Belediye için. Bizim ihtiyaçlar bunları karşılamıyor! Milletin kafası bir duman.
Hasan Hüseyin kaya 3 ay önce
Şimdi oldu Düzce büyüdü gelişti çok hizmet var siyasiler çok çalışmış emeklerine sağlık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın