banner614

İŞTE ‘YEŞİL YOL’ GÜZERGAHI

banner619

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, TBMM Genel Kurulu'nda gündem dışı söz alarak, Doğu Karadeniz’de doğaya zarar verilmeden hayata geçirilen “Yeşil Yol Projesi”nin bir benzerinin Sakarya-Düzce ve Bolu üçgenindeki yaylaları içine alan bölgede de oluşturulması önerisinde bulundu.

banner846
Düzce 09.07.2019, 18:04 09.07.2019, 18:13
3680
banner844

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, mecliste memleketi ile ilgili konuları gündeme getirmeye devam ediyor. TBMM Genel Kurulu'nda gündem dışı söz alan Milletvekili Yılmaz, Düzce’de doğa turizminin canlanmasına yönelik bir öneride bulundu.Düzce’nin zengin doğal güzellikleriyle Ankara-İstanbul arasında bulunan oldukça yüksek turizm potansiyeline sahip bir il olduğunu anlatarak söze başlayan Milletvekili Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti:

“Günümüze gelene kadar bu potansiyelini kullanmamış olsa da son dönemde turizme verilen önem ilimizin umutlarını arttırmıştır. Doğu Karadeniz’de yapılan yeşil yol projesiyle Karadeniz’in yaylalarının doğaya zarar vermeden turizme kazandırılması olumlu bir adımdır. Yeşil Yol Projesi’nin benzeri Hendek Dikmen Yaylası’ndan başlayarak Kardüz, Sinekli, Odayeri, Torkul, Abant Yaylaları üzerinden yeniçağ ilçesine kadar yapılarak bir Batı Yeşil Yol Projesi oluşturulabilir.”Batı Yeşil Yol Projesi’nin bölgeye sağlayacağı katkılardan da bahseden Milletvekili Ümit Yılmaz, şunları kaydetti:

“Proje hem iç ve dış turizmin canlanmasına vesile olacak hem, bölge ekonomisine katkıda bulunacak hem de iki büyük şehirdeki insanlarımızın nefes almasını sağlayacaktır. Konuyla alakalı Düzce Üniversitemizle beraber turizm bakanlığı ve ilgili bakanlıkların birlikte çalışması projeyi başarıya ulaştıracaktır.”

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (16)
7 2 yıl önce
Ne anlatıyı bu anlamış değilim
Gölyakalı 2 yıl önce
Düzce’nin ümidi Ümit YILMAZ
düzceli 2 yıl önce
güzel okuyor :)
Fikret Ari 2 yıl önce
Allah yolunu açık eylesin ümit abi ben senin musterinim
Yılmazdan başkası yalan 2 yıl önce
Ak parti düzce mvleri neden hiç kılını kıpırdatmıyorlar Düzce için? Sayın Yılmaz olmasa bizim ilimizin çıkarlarını gözeten bir kişi bile yok. Artık mv olarak farklı partilerden mv çıkartma vakti geldi düzce.Bunlara reisden bi fırça lazım...
yolcu 2 yıl önce
eczaci olduguna inanmak cok zor. Fogu karadenoz yaylalari nasil isgal edilmis nasil metropollere donusmus don de bir bak umit bey.dogal yasami korumak sart.orayi gormediysen burnunun dibimdeki sapancayi gorseydin bjnu soylemezdin.
Resul İnan 2 yıl önce
'' doğaya zarar verilmeden hayata geçirilen '' ifadesi hangi bilimsel gerçekle örtüşmekte, '' doğu karadeniz yaylalarının ... şimdi sıra batı karadenizde '' deyin ya da '' onlar yedi biz neden yemeyelim '' deyin tek bildiği .... ve yemek olan toplum zaten ayakta alkışlamaya hazır.
............ 2 yıl önce
karadenizdeki yeşll yol olmaz olsun yaylalarda yeşil kalmamış
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı bulutlu